Zavrieť

Porady

Egypt

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
V oktobri by som chcela íst na dovolenku do Egypta. Poradte mi dobrú destináciu. Vdaka
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
O Egypte sa tu toho už popísalo, skús pozrieť niektoré témy cez vyhľadávač, alebo tu .....[SEARCH]Egypt[/SEARCH] . Snáď niečo nájdeš.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Janma Janma

Janma je offline (nepripojený) Janma

Odporúčam na základe vlastnej skúsenosti Hurghada - hotel Grand Resort.
Pozri viac napr. na web-stránke invia alebo CK Medina.
Ak však chceš all inclusive, tak potom oblasť Hurghada - Makadi je veľmi zaujímavá, ale je od Hurghady ďalej.
Odporúčam aj fakultatívne výlety - vtedy postačuje polpenzia, nakoľko pri fakultatívnych výletoch je v cene aj obed.
Prajem príjemnú dovolenku. Ja cestujem opäť v januári 2009.
0 0
Tarif Tarif

Tarif je offline (nepripojený) Tarif

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
Dakujem Ti veľmi pekne
0 0
Tarif Tarif

Tarif je offline (nepripojený) Tarif

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
Viem že sa veľa písalo o Egypte, ale všetko je z minulého roka. Veľmi mi záleží na tejto dovolenke. Aj tak dakujem
0 0
Bambulka192 Bambulka192

Bambulka192 je offline (nepripojený) Bambulka192

akurat v sobotu som sa vratila z Egypta. Boli sme v Hurgade, hotel Le Pacha Resort. Boli sme velmi spokojny.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ja som písala zážitky z tohto roku - Hurghada, hotel Sunrise Select Garden Beach, ultra all inclusive, 5*
0 0
Tarif Tarif

Tarif je offline (nepripojený) Tarif

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
HURGHADA hotel Panorama bol tam niekto
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

určite Prima Life Makadi - nádhera. Alebo priamo v Hurgade SeeGull. Čo sa týka spomínanej polpenzie - nesúhlasím. Určite all inclusive. To čo ušetríš na polpenzii, minieš na nápojoch.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den, môžete mi poradiť, či do Egypta zobrať eura alebo premeniť na doláre. Dakujem
0 0
SVK SVK

SVK je offline (nepripojený) SVK

EUR alebo USD sa akceptuju bez problemov, kurz k EGP sa aktualizuje, casto ale nie na dennej baze (podla hotela). Vyhoda EUR je, ze netreba 2 x zamienat a tak stracat. Je ale dobre zamenit si par EGP na baksis, nakupovat sa da ale bezne s EUR alebo USD.

Hurghada - velky vyber hotelov v SK cestovkach, nocny zivot, more ale nie je vhodne na snorchlovanie alebo potapanie

Makadi - nadherne more, rezorty su ale izolovanejsie = pokojnejsia dovolenka

Sharm - rovnako ako Makadi + pekne centrum (vzdialenejsie od vacsiny hotelov)
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

My ideme do Taby, že je to veľká dedina ak ste tam boli napíšte bližšie. Minulý rok sme boli v Hurgade a bol tam lepší kurz na doláre, ale vtedy sme ešte nemali eura.
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Ja som bol v Hurghade v Grand Hoteli, polopenzia, bolo velmi velmi dobre, neodporucam Medina tours ani sme nevedeli ze mame delegadku, peniaze odporucam dolare a na baksis zmenit si nieco na egyptske libry
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

V podstate je to jedno, či doláre alebo euro. Pri výmene dostaneš viac za euro ako za doláre.
Ale pri bakšišnom je výhodnejšie mať doláre. Je už rozdiel, či dáš jedno euro alebo jeden dolár.
Ja mám vždy pripravených cca 20 dolárov v jednodolárových bankovkách a tie používam ako bakšiš
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Prosim Vas cim sa plati v Egypte?
Egyptskou librou alebo klasickym americkym dolarom? (Euro nepocitam)
Ako sa pohybuje kurz americkeho dolara voci euru? Ja som ten kurz pozerala len neviem ci dobre, vychadza mi okolo 1,40 € za dolar - ci je to spravne neviem
dakujem
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Barticek Pozri príspevok
Ja som bol v Hurghade v Grand Hoteli, polopenzia, bolo velmi velmi dobre, neodporucam Medina tours ani sme nevedeli ze mame delegadku, peniaze odporucam dolare a na baksis zmenit si nieco na egyptske libry
Taktiez neodporucam CK Medina, zly sen, brrrrr. Vyhovuje nam CK Hydrotour. Vynikajuci hotel Calimera ( Hurgada ). Boli sme uz 5x, tento zabodoval u nas najviac.
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

Barticek Pozri príspevok
Ja som bol v Hurghade v Grand Hoteli, polopenzia, bolo velmi velmi dobre, neodporucam Medina tours ani sme nevedeli ze mame delegadku, peniaze odporucam dolare a na baksis zmenit si nieco na egyptske libry
My chodíme s CK Kartagotour a sme maximálne spokojní. Tiež sme boli 5 x v Egypte - Sharme hotel Fantázia, Farana Reef, v Hurgade SeaGull, El Palacio, Prima Life Makadi - výborné, hlavne posledne menovaný hotel Prima Life Makadi.
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
wegamizi Pozri príspevok
Taktiez neodporucam CK Medina, zly sen, brrrrr. Vyhovuje nam CK Hydrotour. Vynikajuci hotel Calimera ( Hurgada ). Boli sme uz 5x, tento zabodoval u nas najviac.
Prečo nie medinu?
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

My sme boli dvakrát v Sharme, fantázia!!!!!!!!!!!! Prvýkrát hotel v centre: Naama Inn, druhýkrát 7 km za mestom hotel Al Diwan. Dosť podstatný je aj charakter pláže, niekde je piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora, sem-tam nejaký koral. Inde sú koraly hneď na plytčine a do mora vstupuješ z móla ( do poriadnej hĺbky ) - na tejto pláži sa neplavci môžu riadne nudiť.
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Kvietocek Pozri príspevok
Prečo nie medinu?
Lebo to vyzeralo ako keby sme nemali delegadku, fakultativne vylety dvojnasobne drahsie preto odporucam si vybavit vylety cez egyptsku cestovku, nedat sa oklamat.
0 0
usko 1 usko 1

usko 1 je offline (nepripojený) usko 1

V egypte sme boli 6x. V Hurghade a na Makadi. Vždy s Medinou. Ani raz nebol problém s delegátkami. Ked mal niekto zdravotné problémy, pokial viem stačilo zavolať alebo poslať SMS a všetko sa vybavilo. Taktiež ked bol problém s výmenou izby. Viem to, lebo nás vždy bola v hoteloch len malá komunita, takže sme jeden o druhom vedeli.
Čo sa týka hotela odporúčam hotel SIva Grand alebo Steigenberger beach, ten je úplne špičkový. /obidva sú AI/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať