Zavrieť

Porady

Egypt

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
V oktobri by som chcela íst na dovolenku do Egypta. Poradte mi dobrú destináciu. Vdaka
Usporiadat
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Kvietocek Pozri príspevok
Cim sa plati v Egypte? Egypt ma narodnu menu Egyptska libra - bude velky problem ked budeme platit americkym dolarom?

Dakujem
Tie menšie nákupy, ako lieky, pitie, taxi sa oplatí platiť egyptskou librou a ostatné v pohode dolármi.
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
michelle84 Pozri príspevok
Tie menšie nákupy, ako lieky, pitie, taxi sa oplatí platiť egyptskou librou a ostatné v pohode dolármi.
no mam len dve meny dolare a euro mam si este v banke zmenit aj egyptske libry?
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Kvietocek Pozri príspevok
no mam len dve meny dolare a euro mam si este v banke zmenit aj egyptske libry?
Keď som ja bola, tak sa egyptské libry nemohli vyvážať. Ale ja mám nejaké Libry som si menila priamo na hoteli. Mali sme tam egyptskú národnú banku a tam sme si v pohode hocikedy mohli zameniť doláre za libry podľa potreby. Tu ti ich asi nevymenia, neviem.
0 0
Lubava Lubava

Lubava je offline (nepripojený) Lubava

Nezamieňajte si na Slovensku ani doláre, ani eurá na egypské libry, ale v Egypte ich banke - je to tam výhodnejšie. A niekedy je výhodnejšie tam platiť egypskými librami ako inou menou.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ja som si tu vtedy zamenila slovenské koruny za doláre, vtedy bol výhodný kurz a egyptské len v Egypte.
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Ďakujem zas viem o cosi viac
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Kvietocek Pozri príspevok
Ďakujem zas viem o cosi viac
S radosťou
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

S tým platením dolármi pozor! Šikovní obchodníci vás ošklbú jak kurence! Lebo: vydajú vám zopár dolárov a zvyšok v librách, čiže vydávajú v dvoch menách naraz. Najlepšie je teda platiť ich menou, vtedy vydajú len libry.
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Dovolenka v Egypte bola super až na delegatku z CK Mediny. Celý pobyt si riesila svoje sukromne veci a videli sme ju na zaciatku a na konci pobytu. Cez CK Medinu viac na dovolenku nejdem.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Skoda, ze si nepovedala, ze idete s Medinou. Na Porade uz som spominala tuto CK ako nespolanhlivu a zlu. Mam podobne skusenosti a kde mozem, tam ludi upozornim na tuto cestovku. Ked cestovat, tak nie s CK Medina.
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Prihoď nám nejaké fotečky, nech sa aspoň vizuálne potešíme...
0 0
bábika bábika

bábika je offline (nepripojený) bábika

do egypta radím urcite all inclisive z vlastnej skusenosti, brat urcite dolare nie eura viac sa oplati po prepoctoch dolar ako euro, vybre destinacie vy som si volila podla toho co chcete vidiet ci pyramidy, mrtve more atd. pretoze z kazdej oblasti sharm ci hurgady a pod. je blizsie nieco ine, hotel by som volila 3 + a viac, nakolko nasa predstava 3 hviez. nezodpoveda ich 3 * radim citat recenzie a ak ste si daky hotel vybrali pozrite si egyptsku stránku co o nom pisu tam.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať