Zavrieť

Porady

Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Chytilo ma to za srdce , nádhera .

Záhradku Vám robila firma , alebo svojpomocne ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
miseles miseles

miseles je offline (nepripojený) miseles

Všetko sme si robili sami. kazda jedna rastlinka, kazdy jeden kamen presiel našimi rukami. Nato, že sme dievčatá z mesta (ja a mama) sme na ňu aj patrične hrde
0 0
janko jaci janko jaci

janko jaci je offline (nepripojený) janko jaci

muz
SUPER SKUTOCNE JE TO POHADKA
0 0
driad driad

driad je offline (nepripojený) driad

Veľmi pekné. Celá záhradka vyžaruje pokoj a pohodu.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
miseles...ste skutočne dve šikovné baby. Mostík ste kúpily,alebo vám ho niekto robil? Aj my ho doma chceme urobiť,ale nevieme ako urobiť oblúčik. V.
0 0
miseles miseles

miseles je offline (nepripojený) miseles

Ďakujeme aj mostik je z našej dielne, je urobený svojpojpomocne,tentoraz prispel naš tato. Využili sme staré dosky,ktoré sme ohoblovali a ošetrili, spodok je zo zahnutej "jokloviny". Mostík je plne funkčný a udrží aj ťažšie hmotnosti:-)
0 0
nanyy nanyy

nanyy je offline (nepripojený) nanyy

kadernicka
NADHERNE,NADHERNE,NADHERNE....aj ja chcem take.My sa chystame,teda ja sa chystam na prerabku nasej zahradky na jar,teraz naberam inspiraciu,ale toto je skutocne krasa! Gratulujem,toto sa vam naozaj podarilo.
0 0
miseles miseles

miseles je offline (nepripojený) miseles

Ďakujeme pekne).No my sme celú zimu listovali v časopisoch, hladali inšpirácie, zisťovali aké rastliny použiť,koľko vodných zón urobiť, aké kamene použiť a na jar sme sa do toho pustili. Prvú zimu sme sa obávali či nám rybky prežijú, ale darí sa im výborne a každý rok sa rozmnožujú v takom počte, že ich len ponúkame po susedoch:-) Nebojte sa do toho pustiť, letné večery strávené pri žblnkotajúcom jazierku sú na nezaplatenie.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Miseles, tak ako Tebe a tvojim pomocníkom písala vasuľka že ste veľmi šikovné oceňujem aj ja vašu krásnu prácu a keďže sa nedajú dať boby, tak aspoň týmto kufríkom -

a pre inšpiráciu ale veľmi nákladnú a náročnú aj pre ostatných- príloha.
tá je skôr len na rozptýlenie a potešenie sa z krásy.
Naposledy upravil Zitulda : 06.12.08 at 20:37
0 0
miseles miseles

miseles je offline (nepripojený) miseles

Ďakujem, ale nestihla som zratať koľko je v kufríku, hneď sa predo mnou zavrel:-). A na tie pekingské záhrady nemáme:-) Krásne.
0 0
adriana468 adriana468

adriana468 je offline (nepripojený) adriana468

Skoro som spadla na zadok, je to jedna nádherná záhrada. Po takej túžim aj ja.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Veľmi pekná záhradka, gratulujem. Mňa by zaujímalo z akých dosák je ten plot, teda či sú impregnované, alebo ich stačí namoriť niečim proti pov. podmienkam. Dík
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Naozaj krása, veľmi krásne a nádherné. Taká záhradka sa mi veľmi páči. Proste krása, krása, krása,.....
0 0
miseles miseles

miseles je offline (nepripojený) miseles

Ďakujeme Vám všetkým... No ten plot nie je náš, ale susedov. Z našej strany je nenatretý a pôsobí dosť nevábne tak len čakáme keby nám ho obrastie pavinič
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

To je škoda, lebo pôsobí veľmi rustikálne. Mám od susedy veľmi nepekný, starý pletivový. Nemôžem ho meniť lebo je to jej plot, tak si chcem pred neho zo svojej strany postaviť práve taký, aký máte Vy od suseda. Veľmi ma prekvapilo, že ste si samé s maminou zvládli urobiť také krásne jazierko. Normálne ste ma inšpirovali. Budem veľmi rada ak mi dáte nejaké dobré rady na jeho výstavbu.....a na jar sa do toho dám.
0 0
miseles miseles

miseles je offline (nepripojený) miseles

cathyc Pozri príspevok
To je škoda, lebo pôsobí veľmi rustikálne. Mám od susedy veľmi nepekný, starý pletivový. Nemôžem ho meniť lebo je to jej plot, tak si chcem pred neho zo svojej strany postaviť práve taký, aký máte Vy od suseda. Veľmi ma prekvapilo, že ste si samé s maminou zvládli urobiť také krásne jazierko. Normálne ste ma inšpirovali. Budem veľmi rada ak mi dáte nejaké dobré rady na jeho výstavbu.....a na jar sa do toho dám.
Ten plot je pekny, ale so susedovej strany. To má polgulatiny, odrezky so stromov. No tak s jazierkom nám pomáhal aj náš tatoAk môžem poradiť vyberte si miesto kde Vám nebude celý deň svietiť slnko. V lete sa rýchlo prehrieva voda a tvoria sa riasy. S rybkami to tiež netreba preháňať lebo sa rýchlo množia a potom špinia vodu. Pred založením jazierka si preštudujte nejaké brožury alebo napr. články v Záhradkároch. My sme tak čerpali informácie. Prajem veľa zdaru a potom sa pochváľte s vaším dielom:-)
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Ďakujem, niečo som už síce naštudovala, ale netrúfala som si na to. Keď však vidím, že ste to zvládli aj bez odbornej pomoci, tak si trúfnem teda aj ja. Ak sa bude čím, určite sa pochválim.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Návšteva po roku - vašej témy. Mňa okrem iného zaujali záhradné kreslá. Sú z brezy? Dobre vidím? Tie sa vám tiež podarili osobne? Namorili ste ich niečím?
Záhrada sa mi páči samozrejme. Po dvoch rokoch ste možno o niektoré prvky bohatšie, radi sa zasa potešíme, pochváľte sa. Veľmi pekné. Romantika.
0 0
miseles miseles

miseles je offline (nepripojený) miseles

korela Pozri príspevok
Návšteva po roku - vašej témy. Mňa okrem iného zaujali záhradné kreslá. Sú z brezy? Dobre vidím? Tie sa vám tiež podarili osobne? Namorili ste ich niečím?
Záhrada sa mi páči samozrejme. Po dvoch rokoch ste možno o niektoré prvky bohatšie, radi sa zasa potešíme, pochváľte sa. Veľmi pekné. Romantika.
Dobrý deň, veru dlhšie som tu nebola a na fotky som aj pozabudla kreslá, vtáčia búdka a panák sú z brezy. Keď sme sa začali s drevom "hrať" ani nám nenapadlo, čo pekné urobíme a drevo sme nemorili. Aj keď veci na zimu schovávame, tak dážď, teplo a vietor sa už na ne podpisal. Malé kresielko a búdka sa už rozpadli A za tie 2 roky veru záhrada zas prešla zmenami. Pribodol altánok, bazén a nejaké skalky
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Priložím sem aj ja nejaké foto našej záhrady .....škoda, že už je pomaly po lete a užijem si ju tak akurát pod snehovou perinou....
Domčúrik 056.jpg  
Domčúrik 057.jpg  
Domčúrik 058.jpg  
Domčúrik 059.jpg  
Domčúrik 065.jpg  

Domčúrik 067.jpg  
Domčúrik 068.jpg  
Domčúrik 075.jpg  
1/1
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať