Zavrieť

Porady

Firemné vozidlo

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na jednu vec,keď manželka/majiteľa firmy/ používa firemné vozidlo ,ževraj by mala mať nejaké splnomocnenie od manžela/majiteľa firmy/ak ano môžete mi poslať nejaký vzor ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sulko je offline (nepripojený) sulko

    sulko
    ja to tiez potrebujem, nema to niekto, akou formou tam zadat zeje zodpovedny za vozidlo, techn. stav atd..?? Dik

    miroSF je offline (nepripojený) miroSF

    miroSF
    Ak by bol nesvkor problem s zapisovanim knihy jazd alebo podobne problemy s pouzivanim sluzobneho auta na sukromne ucely pouziva sa casto sluzba ako napr Telemonitor

    zamborskyjan je offline (nepripojený) zamborskyjan

    zamborskyjan
    Kejt Pozri príspevok
    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na jednu vec,keď manželka/majiteľa firmy/ používa firemné vozidlo ,ževraj by mala mať nejaké splnomocnenie od manžela/majiteľa firmy/ak ano môžete mi poslať nejaký vzor ďakujem.
    Dobrý deň, ide o splnomocnenie, v ktorom sa píše, že napr. konateľsplnomocňuje osobu XY, rodné číslo, č.OP k používaniu služobného MV firmy XY, pečiatka a podpis .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.