Zavrieť

Porady

Oznacenie tovaru

Dobry den ,
uz som pisala aj medzi zaciatocnikov a skusim aj tu :
Mam obchod kamenny a na zivnosti mam aj velkosklad napisany ako moznost a teraz chcem aj ten velkosklad zacat prevadzkovat. Cchem sa opytat ak skumim tovar od skladov a slovensku , madarsku tak mozem ten tovar potom oznacit svojim menom a adresou - logom a potom dodavat aj do svojho obchodiku ? Nechcem aby nejaky zakaynici pripadne moji zamestnanci vedeli odkial nosim tovar a takto keby to poprelepujem tak by to nezistili a nemohli by mi tak jednoducho spravit konkurenciu. Ja som velmi tazko nasla tieto super sklady a nechcem aby mi ich niekto vyfukol. V podobnych obchodik ako mam ja - maju niektory tovar ako dokonca som ich v sklade aj stretla a ked som bola kuknut v ich obcdhode tak na tychto veciach vobec nemali dodavatela alebo vyrobcu distributori ale len sami seba. Takze keby som aj velmi chcela nevedela som z nijekej veci vycitat nejaky novy sklad. Neviem ako to mozu prelepovat lebo v ochrane o spotrebitelovi je napisane ze je zakazane prelepovat prebalovat a inak menit nazov vyrobcu a udaje ktore tam dal.Napreik tomu to robia tak by sm rada vedela ci ta finta je v tom ze ak budem medzisklad tak to prelepovat uz mozem a do svojho obchodika dam len prelepene vyrobky. Dakujem Poradte ak niekto vie aspon nieco.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    odpovedali sme tu: http://www.porada.sk/t91992-velkoobchod.html


    Nechcem aby nejaky zakaynici pripadne moji zamestnanci vedeli odkial nosim tovar a takto keby to poprelepujem tak by to nezistili a nemohli by mi tak jednoducho spravit konkurenciu. Ja som velmi tazko nasla tieto super sklady a nechcem aby mi ich niekto vyfukol. V podobnych obchodik ako mam ja - maju niektory tovar ako dokonca som ich v sklade aj stretla a ked som bola kuknut v ich obcdhode tak na tychto veciach vobec nemali dodavatela alebo vyrobcu distributori ale len sami seba. Takze keby som aj velmi chcela nevedela som z nijekej veci vycitat nejaky novy sklad. Neviem ako to mozu prelepovat lebo v ochrane o spotrebitelovi je napisane ze je zakazane prelepovat prebalovat a inak menit nazov vyrobcu a udaje ktore tam dal.Napreik tomu to robia tak by sm rada vedela ci ta finta je v tom ze ak budem medzisklad tak to prelepovat uz mozem a do svojho obchodika dam len prelepene vyrobky.
    priznám sa, že s takýmto "obchodným" zmýšľaním som sa ešte nestretla -
    /bez sarkazmu a irónie /
    Naposledy upravil hanelie : 08.10.08 at 12:22
    No vsak aj ja uz mam plne zuby toho vymyslania a ze co a ako a nikto mi nevie poradit . Jedine ze by som isla priamo za majitelmi tych obchodikov co maju takto oznaceny tovar a spytala sa ich ako to robia - legalne. Ale to by bola asi velka drzost ktoru by som ani neurobila- len tak uvazujem

    Aendy je offline (nepripojený) Aendy

    Aendy
    posli im tam kontrolu a uvidis ako to dopadne , ale nie len neviem ci chces prelepit vyrobcu alebo len dodavatela, ale osobne by ma to tiez mozno zaujimalo len tak ze co sa da s tym robit, ale keby ti chodil tovar v poskodenych obaloch, tak by sa to dalo prebalit nie? alebo keby si to mohla nakuskovat, ale ozaj neviem, rad by som poradil ale nefim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.