Zavrieť

Porady

vystavená PN a jej zmena na dovolenku

pracovníčka sa nechala vypísať na PN, napokon sa však rozhodla, že by PN chcela zmeniť na dovolenku. šéf súhlasí. PN trvala len pár dní.
Môžem vypísané tlačivo len tak vyhodiť a zameniť ho za dovolenku? PN je z tohto mesiaca.
Nebudú z toho opletačky napr. so sociálkou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    PN môže zrušiť alebo ukončiť len lekár. Kedy a či tak môže urobiť rozhodne on.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    JankaO Pozri príspevok
    PN môže zrušiť alebo ukončiť len lekár. Kedy a či tak môže urobiť rozhodne on.
    asi som sa zle vyjadrila, PN má už aj ukončenú, len si to rozmyslela z dôvodu toho, že dov. by mala lepšie zaplatenú.
    Takže PN chceme len ignorovať a za tú dobu neprítomnosti v práci by si vypísala dovolenku.

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Na SP bola zaslaná PN lekárom,SP ju eviduje,takže ak nie je PN zrušená,treba vyplatiť náhradu príjmu.Z vlastnej skúsenosti doporučujem,nakoľko som mala tiež taký prípad a po roku,keď zamestnanec bol znovu na PN,bolo potrebné vystaviť potvrdenie o príjme,na potvrdení za obdobie PN nebola náhrada príjmu ale dovolenka,po upozornení SP,že im nesedia dni,vraj tam majú evidoanú PN som musela opraviť zamestnancovi mzdu a všetko okolo.To či chce dovolenku alebo PN musí vedieť vopred.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    vikinka Pozri príspevok
    Na SP bola zaslaná PN lekárom,SP ju eviduje,takže ak nie je PN zrušená,treba vyplatiť náhradu príjmu.Z vlastnej skúsenosti doporučujem,nakoľko som mala tiež taký prípad a po roku,keď zamestnanec bol znovu na PN,bolo potrebné vystaviť potvrdenie o príjme,na potvrdení za obdobie PN nebola náhrada príjmu ale dovolenka,po upozornení SP,že im nesedia dni,vraj tam majú evidoanú PN som musela opraviť zamestnancovi mzdu a všetko okolo.To či chce dovolenku alebo PN musí vedieť vopred.
    to som netušila, že lekár posiela PN na sociálku. Veď všetky diely zostávajú z ZV, nie? teda ak je pn do 10 dní.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    janaGT Pozri príspevok
    to som netušila, že lekár posiela PN na sociálku. Veď všetky diely zostávajú z ZV, nie? teda ak je pn do 10 dní.
    Časť III Dočasnej pracovnej neschopnosti je "Hlásenie pre Sociálnu poisťovňu o začiatku dočasnej pracovnej neschopnosti", ktoré sa odosiela do troch dní od vystavenia na Soc. poisťovňu príslušnej podľa miesta výkonu práce ošetrujúceho.

    vystavená PN a jej zmena na dovolenku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.