Zavrieť

Porady

Pomoc

Čavte. Som tu prvýkrát a vôbec neviem ako mám postupovať pri zadávaní otázok a odpovedi..........
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Vitaj!

Vojdi si do témy, ku ktorej chceš zadať otázku, a keď sa pozrieš na lištu, nájdeš tam - Nová téma - klikneš na ňu, zadáš názov a tvoj problém.

0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ďalšia rada je zadať výstižný názov pre danú tému a samozrejme ju správne zaradiť do príslušnej Porady.
Správny názov témy má viacero výhod, medzi iným aj pre teba, aby Poraďáci rozpoznali o čo v otázke ide... a ak vedia a chcú aj poradili :-)
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Aj to.. a ešte je tu v tej lište.. najčastejšie kladené otázky FAQ :-) aj tie si je dobré prečítať :-)
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No vidíš Richard, ty si ten správny učiteľ! Je mi ľúto všetkých začínajúcich, ja som bola ešte väčší "POMYKOV", ale vďaka pomoci "starších" ale nie vekovo Poraďákov som sa tu našla.
0 0
litu litu

litu je offline (nepripojený) litu

preco mi namiesto suhlasim po odoslani reakcie na prispevok , pise uprav????
Naposledy upravil litu : 30.06.05 at 15:47
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
pretože sám so sebou nemôžeš súhlasiť .-)
ale zato si môžeš upraviť svoj vlastný príspevok... napr. opraviť chybu, doplniť a pod.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Richard
pretože sám so sebou nemôžeš súhlasiť .-)
ale zato si môžeš upraviť svoj vlastný príspevok... napr. opraviť chybu, doplniť a pod.
Richard, zato sledujem, že Ty máš tých súhlasov požehnane (a nie sám sebe).
0 0
litu litu

litu je offline (nepripojený) litu

dakujem za odpoved, nerozumiem tomu ako sama sebe si suhlasim. Ked kliknem na prispevok na ktory chcem reagovat a ukaze sa mi uprav. Vyskusam to este raz.
Zase mi to napisalo.Skusim si upravit prispevok

Co som pako???
Naposledy upravil litu : 30.06.05 at 15:02
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

slniečko
Čavte. Som tu prvýkrát a vôbec neviem ako mám postupovať pri zadávaní otázok a odpovedi..........
Slniečko nechcela som súhlasiť s Tvojou otázkou , skúšala som len to čo sa pýta Litu, aby som pomohla a takto to dopadlo
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

litu
dakujem za odpoved, nerozumiem tomu ako sama sebe si suhlasim. Ked kliknem na prispevok na ktory chcem reagovat a ukaze sa mi uprav. Vyskusam to este raz.
Zase mi to napisalo.Skusim si upravit prispevok

Co som pako???
Keď chceš reagovať na príspevok klikneš na cituj, rýchla odpoveď alebo odpovedať a vtedy sa Ti to ukáže?
0 0
litu litu

litu je offline (nepripojený) litu

ano, presne tak. Robila som to doteraz, ze som klikla na citul alebo rychla odpoved. Teraz som si vsimla ze v lavo je odpovedaj. Tak som to stalcila, uvidim ako to dopadne
Naposledy upravil litu : 30.06.05 at 15:25
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

litu
ano, presne tak. Robila som to doteraz, ze som klikla na citul alebo rychla odpoved. Teraz som si vsimla ze v lavo je odpovedaj. Tak som to stalcila, uvidim ako to dopadne
Potom je to presne tak, ako píše Richard vyššie, Ty Tvoj príspevok môžeš kedykoľvek upraviť, preto uprav a na všetkých ostatných okrem Tvojho máš súhlasím, lebo tie upravovať nemôžeš ale s nimi iba súhlasiť môžeš.
0 0
litu litu

litu je offline (nepripojený) litu

Potom je to presne tak, ako píše Richard vyššie, Ty Tvoj príspevok môžeš kedykoľvek upraviť, preto uprav a na všetkých ostatných okrem Tvojho máš súhlasím, lebo tie upravovať nemôžeš ale s nimi iba súhlasiť môžeš


co znamena upravit svoj prispevok? Skusala som to viackrat a ulozila som zmeny a stale sa mi to tam objavuje.
0 0
litu litu

litu je offline (nepripojený) litu

Ahhhaaaa, dosiel muz domov tak mi to zaplo.
Iba ja sama sebe si mozem zmenit, zmazat prispevok. Ao ochrana pred tym aby mi ho niekto nevymazal.To znamena ze aj vam sa na vasom prispevku pise uprav. Ale na ostatnych suhlasim.

Bingoooo. Vdaka. trvalo mi to trosku dlhsie.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

litu
Ahhhaaaa, dosiel muz domov tak mi to zaplo.
Iba ja sama sebe si mozem zmenit, zmazat prispevok. Ao ochrana pred tym aby mi ho niekto nevymazal.To znamena ze aj vam sa na vasom prispevku pise uprav. Ale na ostatnych suhlasim.

Bingoooo. Vdaka. trvalo mi to trosku dlhsie.
Bingo
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ospravedlňujem sa, neviem, kam mám prilepiť svoju otázku. V tlačivách je ponúkané tlačivo pre DP FO typ B, mne však po otvorení ponúka typ A . Robím niečo zle? Vďaka za pomoc.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Paula
Ospravedlňujem sa, neviem, kam mám prilepiť svoju otázku. V tlačivách je ponúkané tlačivo pre DP FO typ B, mne však po otvorení ponúka typ A . Robím niečo zle? Vďaka za pomoc.
Nerobíš nič zle. To tlačivo je naozaj typu A.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Prikladám správne aj s poučením
Naposledy upravil Denda : 04.02.06 at 15:35
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Už som zmagoremá z tých noviniek na Porade....Strašne ma ruší tá reklama,
ktorá sa mi mihá medzi príspevkami. Neviem pridať link-/ale to je môj prolém-návod som našla..skúsim/. Ale v téme najčastejšie otázky..tomu tiež nerozumiem. Nuž čo, dúfam, že keď budem niečo potrebovať, tak to na Porade ako doposiaľ nájdem..a ak nie..škoda
Želám, aby sa vám podarilo ako hovoríte upratať Poradu a viesť ju podľa Riškových predstáv..a čo najviac aktívnych poraďákov, ktorí sa už nebudú báť prispievať a pýtať sa, ale neviem, či aj to je prioritou Porady.

Všetko dobré želám
0 0
hana 10 hana 10

hana 10 je offline (nepripojený) hana 10

je mozne zacat sledovat temu bez toho, aby som sa do nej zapojila a zadala "okamzite klasenia (opravujem hlasenia) "? vdaka za odpoved.
Naposledy upravil hana 10 : 06.02.06 at 14:11
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať