Zavrieť

Porady

pomoooooc dph!

ahojte, viete mi poradit? prvy krat som nutena robit dph sama, bez akejkolvek pomoci, ked nepocitam vasu.Nabila som do penazneho dennika, prijate i dosle fa., phm, spotreb.i nakl. blocky zostala mi banka a prij. a vydavkove doklady ako uhrada za faktury vystavene v predchadzajucom stvrtroku, co s tym?
ma banka a tieto pp, ale aj vyd.doklady vplyv na dph? kam ich mam zauctovat?Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jopo.home je offline (nepripojený) jopo.home

    jopo.home
    Prosim vie mi niekdo poradit ako sa vyplna suhrnny vykaz na dan z pridanej hodnoty? Idem ho vyplnit prvy krat, sme mesacny platitelia dph, to tlacivo mi vyplnil program ale vykaz nie. Skusala som citat poucenie ale mam v tom zmatok

    ludka09 je offline (nepripojený) ludka09

    ludka09
    a co banka? vypis nahadzhujem do pen. dennika, ma z vypisu nieco vplyv na dph ako napr.poplatky?

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    v JU to mas iba prijate a odoslane faktury, prijmove a vydavkove blocky, na ktorych je DPH (napr. ECR, PHM, rozne nakupy)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.