Zavrieť

Porady

Čerpanie soc.fondu

Prosím Vás, poraďte mi či sa môže zo sociálneho fondu preplatiť lístok do divadla pre manželku zamestnanca a zamestnancovi potom zdaniť v mzde obidva lístky.
Vopred ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    raja7 Pozri príspevok
    Prosím Vás, poraďte mi či sa môže zo sociálneho fondu preplatiť lístok do divadla pre manželku zamestnanca a zamestnancovi potom zdaniť v mzde obidva lístky.
    Vopred ďakujem za radu.
    Môže.

    freya14 je offline (nepripojený) freya14

    freya14
    Prosim o radu, mame firemnu akciu (posedenie vonku v podniku), chceme to riesit zo socialneho fondu, ktory stale len tvorime a tvorime a k cerpaniu este neprislo. Chcem sa spytat, ci je podstatny text na fakture za akciu, aby mohla byt uhradena zo SF a ci je mozne to zo SF zaplatit, citala som v zakone o nejakych zakonych podmienkach pri pouziti SF (vydavky na dopravu, stravovanie vo vyske percent), ci musim vyclenit zo SF len urcitu cast, ktoru mozno pouzit na tuto akciu, alebo vyska nie je ohranicena.
    DAKUJEM ZA AKUKOLVEK RADU!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.