Zavrieť

Porady

vystavenie faktury

potrebujem vystavit fakturu tento tyzden firme ktora je platcom DPH..ja som neplatca aneviem ktore polia mam vyplnit..fakturujem 2000 korun..mam tam pripisat aj dan a celkovu fakturu vystavit na 2380 korun,kedze su oni platcovia??..mam z toho dost velky hokej zatial..hadam sa to po par fakturach do mna vzije
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    nie... s DPH nemas nic spolocne . uvadzas len konecnu sumu (+ja mam uvedene na fakturach aj to, ze nie som platcom DPH)

    tohirjohn je offline (nepripojený) tohirjohn

    tohirjohn
    cize kolonku DPH nevyplnim a ani nevyplnim kolonku suma s DPH..ostane mi vyplnit iba kolonku suma bez DPH- dobre tomu rozumiem ??vdaka

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    tohirjohn Pozri príspevok
    cize kolonku DPH nevyplnim a ani nevyplnim kolonku suma s DPH..ostane mi vyplnit iba kolonku suma bez DPH- dobre tomu rozumiem ??vdaka
    Určíš si svoju cenu a tá je cenou konečnou /pokiaľ nejde o vybrané služby do EÚ/ .

    http://www.porada.sk/t52069-platca-neplatca-dph.html
    http://www.porada.sk/t39577-faktura-...elovi-dph.html

    abasys je offline (nepripojený) abasys

    abasys
    tohirjohn Pozri príspevok
    potrebujem vystavit fakturu tento tyzden firme ktora je platcom DPH..ja som neplatca aneviem ktore polia mam vyplnit..fakturujem 2000 korun..mam tam pripisat aj dan a celkovu fakturu vystavit na 2380 korun,kedze su oni platcovia??..mam z toho dost velky hokej zatial..hadam sa to po par fakturach do mna vzije
    samozrejme, ze neplatca nemoze vyplnovat dph ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.