Zavrieť

Porady

Nova clenka - predstavenie

Dovolte aby som sa predstavila. Mam vyse sestdesiat rokov, stale pracujem ako uctovnicka vo verejnej sprave. Uctujem v organizaciach zriadenych obcou, v malej prispevkovej /RK/ a v neziskovej organizacii. Poradu uz poznam asi dva roky, avsak zaregistrovala som sa az ked syn obstaral domáci internet, pretoze v robote nemam cas./ako vsetci dochodci/. Som rada, ze takáto stránka existuje a rada sa na nu obraciam v pripade, ked nieco potrebujem. Ked bude potrebovat nieco niekto z Vas rada pomozem. Uctulienka.
Usporiadat
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Uctulienka, tak vítaj medzi nami. Verím, že aj my sa voľačo naučíme od skúsenej dlhoročnej účtovníčky.
Pekný večer.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
uctulienka uctulienka

uctulienka je offline (nepripojený) uctulienka

Dakujem za privitanie.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Tešíme sa, že si prišla medzi nás a samozrejme sa tešíme aj na Tvoje rady. My tiež radi pomôžeme, keď to bude v našich silách.
0 0
julinka1 julinka1

julinka1 je offline (nepripojený) julinka1

ahojte,
som tu nová, ale už teraz sa teším na spoluprácu s vami
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

julinka1 Pozri príspevok
ahojte,
som tu nová, ale už teraz sa teším na spoluprácu s vami
Tak vitaj a cíť sa tu dobre...
0 0
uctulienka uctulienka

uctulienka je offline (nepripojený) uctulienka

Julinka,Anja tesim sa na spolupracu
0 0
uctulienka uctulienka

uctulienka je offline (nepripojený) uctulienka

Zobrala som si cas a poprezerala som si rozne porady a zistila som,ze som v spolocnosti velmi mudrych ludi a ochotnych pomoct. Som rada ,ze som s Vami. Uctovnikom a uctovnickam zelam vela sily a zdravia do "nasich dni" ktore nas co nevidiet prikvačia (inventury,uzavierky euro a podobne zalezitosti.
0 0
janulka2107 janulka2107

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti
prosim vas kde mam napisat ak potrebujem daku pomoc prosim vas neviem si rady, aj ja som tu nova jana
0 0
janulka2107 janulka2107

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
janulka2107 Pozri príspevok
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas
Treba nájsť príslušný "chlievik", kam sa dá zaradiť problém.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

janulka2107 Pozri príspevok
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas
Ale odpovedali...
Pokiaľ máš nejakú otázku, najprv si do okienka Hľadať zadaj kľúčové slovo, či taká problematika sa už neriešila. Alebo skús ísť Porada- Jednoduché účtovníctvo - a pozri si témy. Alebo Porada - počítače - softvér. Ale nečakaj, že ihneď dostaneš odpoveď- Porada nefunguje na princípe odpovede ihneď a 24 hodín denne. Ak odpoveď potrebuješ súrne, a nikto Ti neodpovedá,napíš pod svoj príspevok nový príspevok, stačí slovko Posúvam. Tak Tvoj príspevok dostaneš znovu medzi aktuálne, a skôr sa Ti niekto ozve.

P. S. Vitaj na Porade.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

janulka2107 Pozri príspevok
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas
http://www.porada.sk/faq.php
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

janulka2107 Pozri príspevok
prosim vas kde mam napisat ak potrebujem daku pomoc prosim vas neviem si rady, aj ja som tu nova jana
janulka2107 Pozri príspevok
nikdy mi nikto neodpovedal kde mam vlastne pisat?? pomôze mi niekto???prosim vas
http://www.porada.sk/901370-post39.html
0 0
MimaTN MimaTN

MimaTN je offline (nepripojený) MimaTN

Ahojte, studujem verejnu spravu na VSEMVS a tesim sa na spolupracu
0 0
MimaTN MimaTN

MimaTN je offline (nepripojený) MimaTN

Neviem ako tu mam pridat prispevky, pomoze mi nietko ?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Však pridávaš, veď Ti to ide dobre. Keď sa pozreš hore, tak je tam vľavo napísané pridať tému. A to Ťa potom už naviguje
0 0
silviTAP silviTAP

silviTAP je offline (nepripojený) silviTAP

ahojte poraďáci, som tu nová, teším sa na spoluprácu
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

silviTAP Pozri príspevok
ahojte poraďáci, som tu nová, teším sa na spoluprácu
Aj my. Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre.
0 0
erika podhorska erika podhorska

erika podhorska je offline (nepripojený) erika podhorska

Jeeej, mne sa to tu táááák páááááči Pekný dníík všetkým.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pekný deň aj tebe, ale ak sa ti tu táááák páááči, prečo neprispievaš? Si zaregistrovaná viac ako rok a máš 6 príspevkov. A keď navštevuješ tieto stránky, to ti ešte nikto nepomohol, nikde si nenašla radu, ktorú si potrebovala? Podľa pridelených súhlasov asi nie. Ale to nevadí, hlavne ak sa ti tu pááááči. Vítaj medzi nami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať