Zavrieť

Porady

Konkretne zlavy z cien materialov

Pomozeme si, ked sa budeme informovat navzajom ake zlavy sme kde dosiahli...

- Ponuka: Dosiahol som zlavu na TONDACH STODO (11/2008), v priemere 25% oproti cenniku (zakladna plus doplnky). Napiste mi na SS kto ma zaujem o blizsie info.

- Dopyt: Hladam VELUX stresne okna. Momentalne mam ponuku na -10% z cennikovej ceny. Prosim ak viete o lepsej moznosti, napiste mi na SS (sukromnu spravu).

(lokalita BA)
Usporiadat
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

Trochu to zaváňa inzerciou, ale od toho sú tu admini.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mlaco mlaco

mlaco je offline (nepripojený) mlaco

Uhh, nie som predajca len staviam dom a chcem setrit... peniaze a cas...
0 0
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

Len som si nebol istý, či to je OK. Inak tiež si to rád prečítam a aj prispejem, ak budem mať čím.
0 0
jojkoz jojkoz

jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

Ja som dostal na YTONG raz 19% a druhy raz 17%.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

tom_NR Pozri príspevok
Trochu to zaváňa inzerciou, ale od toho sú tu admini.
to urcite nie, podla mna je to velmi dobra tema... vediet v akych percentach sa pohybuju zlavy je velmi dolezite.
0 0
evula0 evula0

evula0 je offline (nepripojený) evula0

[quote=jojkoz;874641]Ja som dostal na YTONG raz 19% a druhy raz 17%.[/quote]

Kupoval som YTONG 250x249x600. Nie veľa, ale bolo toho vyše 400 kusov. V cenníku YTONGu je po prepočítaní z m2 cena za 1ks cca 131,-, v Baumaxe je 113,-, v rôznych stavebninách sa cena pohybovala aj za 131,-.Nakoniec som kúpil v jedných nemenovaných za 111,- a vôbec som sa nebavil o zľave ale o cene. K tomu len perlička-ráno mi ponúkli za 111,- a na obed ( keď som to prišiel naozaj kúpiť), iný zamestnanec sa pokúšal o 120,-. Podľa mňa je cenník tohto výrobcu(na internete) len orientačný a podporuje oblbovanie zákazníka o fiktívnej zľave. Dokonca pokus o kúpu cez menšiu stavebnú firmu bol na 112,-.
Naposledy upravil evula0 : 20.11.08 at 11:55
0 0
jojkoz jojkoz

jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

evula0 Pozri príspevok
vôbec som sa nebavil o zľave ale o cene. K tomu len perlička-ráno mi ponúkli za 111,- a na obed ( keď som to prišiel naozaj kúpiť), iný zamestnanec sa pokúšal o 120,-. Podľa mňa je cenník tohto výrobcu(na internete) len orientačný a podporuje oblbovanie zákazníka o fiktívnej zľave. Dokonca pokus o kúpu cez menšiu stavebnú firmu bol na 112,-.
Ved je jasne ze ani ja sa nebavim o zlave ale o cene - ale v tomto threade ide o to - ukazat aku cenu vie clovek zohnat - po prepocte na ich oficialny cennik.

Kazdy oficialny cennik stavebneho materialu ( nielen YTONGu ) je neskutocne premrsteny. Najviac to asi vidno na VATE - ta sa da zohnat so zlavou 40-50% cennikovej ceny.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

bavme sa ale radej o zlave. ide o to aby sme vedeli o kolko % sa da ist dole oproti cenniku. informacia o tom ze YTONG stal pre pol rokom 111Sk za kus nie je prave to o co nam ide
0 0
mlaco mlaco

mlaco je offline (nepripojený) mlaco

No, uz sa mi crta velux za -14 az -15%, uvidim co z toho bude...

11/2008: velux okna -17%
Naposledy upravil mlaco : 21.11.08 at 08:52 Dôvod: dosiahnuta zlava velux okna -17%
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak máte možnosť ( dobrého známeho)tak nakupujte väčšie zákazky cez stavebné fa majú dosť veľké zľavy.
0 0
evula0 evula0

evula0 je offline (nepripojený) evula0

Tie ceny na YTONG sú staré 1 mesiac a keď 131,- je cenník, zľava sa dá vypočítať(15,2%).Išlo mi skôr o to, že zníženie ceny oproti cenníku výrobcu nemá žiadne pravidlá a závisí len od názoru predajcu.Predajca sa ani nesnaží zľavu vysvetliť a "strieľa" ju od boku.
0 0
12spidy 12spidy

12spidy je offline (nepripojený) 12spidy

ja som kupoval pred 3 mesiacmi škridľu Bramac a dostal som 15% zľavu, a na porfix bola zľava 18%
0 0
marko111 marko111

marko111 je offline (nepripojený) marko111

cau 12spidy a kde si zohnal tu 18 percentnu zlavu na porfix? O ktory okres sa aspon jedna?
0 0
juvask juvask

juvask je offline (nepripojený) juvask

Zľavy su vsade rozne..zaleži od predajcu kolko sa mu oplati zpustit z ceny. Stavebné firmy a pod. maju samozrejme zľavy pretože maju aj velke rabaty. A nehnevajte sa a bez uražky ale tý čo si kupite jedno okno alebo 400ks tehly a chcete velke zlavy od predavajúceho je trochu drzost. Do obochodu ked si idete kupit nap. chlieb tiež si od predajcu nepytate zľavy alebo ano?
0 0
12spidy 12spidy

12spidy je offline (nepripojený) 12spidy

som s Topoľčian čiže jedny stavebniny neviem či môžem povedať ich názov. Ak poznáš TO tak sú pri komíne.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

juvask Pozri príspevok
Zľavy su vsade rozne..zaleži od predajcu kolko sa mu oplati zpustit z ceny. Stavebné firmy a pod. maju samozrejme zľavy pretože maju aj velke rabaty. A nehnevajte sa a bez uražky ale tý čo si kupite jedno okno alebo 400ks tehly a chcete velke zlavy od predavajúceho je trochu drzost. Do obochodu ked si idete kupit nap. chlieb tiež si od predajcu nepytate zľavy alebo ano?
nie je pravda, zlavy davaju aj na 400ks tehly. aj stavebne firmy (tak 90%) beru naraz iba material na jeden dom, takze nemaju ovela vacsie zlavy.
0 0
mlaco mlaco

mlaco je offline (nepripojený) mlaco

Zaujimam sa o elektro kable. Nasiel som:
CYKY 5x10 110 Sk (s dph)
CYKY 3x1,5 10 Sk (s dph)
CYKY 3x2,5 15 Sk (s dph)

Da sa aj lepsie?
0 0
juvask juvask

juvask je offline (nepripojený) juvask

nie je pravda, zlavy davaju aj na 400ks tehly. aj stavebne firmy (tak 90%) beru naraz iba material na jeden dom, takze nemaju ovela vacsie zlavy.??????

Ano je pravda že zľavy daju aj na dve tehly ale je drze prist ´´raz za život´´ do stavebnin a hned si na to pytat aj zľavu. A stavebné firmy beru iba naraz na jeden dom???? to asi len taká firma čo robi jeden dom. A stavebné firmy beru hlavne pravidelne a velke odbery takže taku zľavu od predavajúcich ani nečakajte.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

nebavime sa o doprastave
iste ze mas pravdu, ale ako tu vidis, zlavy sa daju vybavit aj pri smiesne malych odberoch.
0 0
juvask juvask

juvask je offline (nepripojený) juvask

Jasné že zlavy sa daju vybavit len vravim že je to trochu drze ked chcu zlavy taky ktory tam pridu ,,raz za život,,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať