Zavrieť

Porady

splnomocnenie pre sociálku

teraz mi hovorili na sociálke, že potrebujú splnomocnenie, že môžem robiť firme účtovníctvo, počuli ste už o tom? ja teda ešte nie, máte nejaké také splnomocnenie k dispozícii?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    V súvislosti s čím Ti to povedali. Nie je to pre elektronické zasielanie výkazov ?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zuzach Pozri príspevok
    teraz mi hovorili na sociálke, že potrebujú splnomocnenie, že môžem robiť firme účtovníctvo, počuli ste už o tom? ja teda ešte nie, máte nejaké také splnomocnenie k dispozícii?
    Ano, chceli to aj odomňa, najmä u živnostníkov, ktorí majú prevádzku v inom meste ako trvalý pobyt. Registráciu zamestnávateľa aj RLFO som robila v pobočke sídla prevádzky, nakoľko tu sa spracováva aj účtovníctvo.

    Stačí len na firemnom liste napísať : Dolupodpísaný XY, splnomocňujem týmto p. XY, IČO ... k spracovaniu miezd a personálnej agendy za firmu ...

    zuzach je offline (nepripojený) zuzach

    zuzach
    prihlasujem úplne novú firmu, a kedže tam prihlasujem hned 40 ludí, potrebujem samozrejme aj elektronické zasielanie, ím skôr tým lepšie, nech sa nemusím papierikovať..

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zuzach Pozri príspevok
    prihlasujem úplne novú firmu, a kedže tam prihlasujem hned 40 ludí, potrebujem samozrejme aj elektronické zasielanie, ím skôr tým lepšie, nech sa nemusím papierikovať..
    Tak nech ti majitel firmy napíše splnomocnenie, ktoré odovzdáš na sociálke.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Na elktronické zasielanie výkazov je potrebné splnomocnenie od firmy.

    splnomocnenie pre sociálku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.