Zavrieť

Porady

Potravinárske minimum

Prosila som v piatok o pomoc, ale teraz neviem ten príspevok nájsť. Tak sa dopredu ospravedlňujem ak tu niekde je a niekto mi aj odpovedal.

Išlo mi o skúšky potravinárskeho minima, ktoré musia robiť zamestnanci, ktorí nemajú potravinársku školu. Potrebovala by som testy pre vedúcich predajní s potravinami a predavačov, pretože nemám žiadnu predstavu aké otázky tieto testy obsahujú. Teda akú-takú mám , ale istota je guľomet.
Ak by mal niekto také niečo k dispozícii, veľmi,veľmi prosím o zaslanie. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    link som našla:
    http://www.porada.sk/showthread.php?t=1930&page=2
    len doplním, že nám otázky nedali, videli sme ich len na teste, dali len okruhy tém, aj to kvôli výrobe a potom nám opravili testy a vysvetlili keď bola nesprávna odpoveď, ako to má byť správne a viac nič.

    ankap je offline (nepripojený) ankap

    ankap
    Lenkak, si veľmi dobré žieňa, neviem, ako Ti poďakovať. Len škoda, že si si tie testy neodfotila, zišli by sa. Ale je dosť možné, že na každej Hygiene sú iné aj keď podstata je tá istá. Ešte raz dík.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ja som tie testy nestihla odfotiť, ja som ich len už na hygiene vypisovala a naspäť mi ich nevrátili, tie okruhy som mala odložené, skúsim ich pohľadať, ale veľmi bazírovali na dezinfekcii, dezinsekcii, deratizácii, na to bolo aj zo 10 otázok. Ináč bolo otázok za dve strany, a ty si si vyberala z troch možností a,b,c, jedna bola o ničom a tie dve boli na zamyslenie. Aj keď som síce teraz z NZ, testy som v tom čase robila vo Zvolene.

    Marián III je offline (nepripojený) Marián III

    Marián III
    Musí mať skúšky z potravinarského minima aj pomocná sila v kuchyni? Ak áno, môže mi niekto poslať aspoň orintačné otázky.
    Ahojte prosim was ak mate niekto tu stranku kde si mozem pozriet termini na potrawinarske minimum Banskej Bystrici tak mi prosim poslite.A ak si aj niekto pameta co tam asi bolo tak napiste dakujem krasne
    dakujem za odpowed.A tie testy su tazke??potrebujem wedie aj tie wsetku ochorenia?a to ako sa bali meso atd??ked som casnicka?

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    keď si vyučená čašníčka, tak potom nemusíš mať požadované testy, (prípadne máš vyštudovaný nejaký príbuzný odbor) a popozeraj na tej stránke, majú tam uvedené aj tie testy.

    zuzulik333 je offline (nepripojený) zuzulik333

    zuzulik333
    Prosím Vás viete mi poradiť kde sa robia testy na potravinárske minimum? Na hygiene? A čašníčka ak nie je vyučené tiež potrebuje týmito testami prejsť?
    Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.