Zavrieť

Porady

Rada ako začať

Dobrý beň ,
rád by som získal nejaké rady ohľadom zahájenia činnosti v PÚ -mala by to byť služba.Absolvovanie rekv.kurzu jedna vec a prax druhá.Takže som mal predstavu že by som potreboval niekoho kto by dohliadol a prekontroloval účtovné záznamy,niekto kto je ochotný za odplatu, alebo ak by bola možnosť u niekoho v rámci jeho služieb pracovať ako po.učtovník ale nie s cieľom zárobku ale získania skúseností.Ak má niekto iné riešenie/radu rád si nechám poradiť.


11Peter
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    V téme nováčikovia predstavte sa asi nenájdeš na Tvoju požiadavku odpoveď. Tu sa zvyknú nováčikovia predstavovať. Tak vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    11Peter Pozri príspevok
    Dobrý beň ,
    rád by som získal nejaké rady ohľadom zahájenia činnosti v PÚ -mala by to byť služba.Absolvovanie rekv.kurzu jedna vec a prax druhá.Takže som mal predstavu že by som potreboval niekoho kto by dohliadol a prekontroloval účtovné záznamy,niekto kto je ochotný za odplatu, alebo ak by bola možnosť u niekoho v rámci jeho služieb pracovať ako po.učtovník ale nie s cieľom zárobku ale získania skúseností.Ak má niekto iné riešenie/radu rád si nechám poradiť.


    11Peter
    Vitaj nejako nechápem čo potrebuješ ? Chceš si ohlásiť živnosť na vedenie účtovníctva a pomôcť v začiatkoch ?

    11Peter je offline (nepripojený) 11Peter

    11Peter
    wagner Pozri príspevok
    V téme nováčikovia predstavte sa asi nenájdeš na Tvoju požiadavku odpoveď. Tu sa zvyknú nováčikovia predstavovať. Tak vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.
    Ahoj Johanka,asi máš pravdu že je to málo zrozumiteľné.Mám otvorenú S.r.o.s možnosťou poskyt.účtovn.služieb.Momentálne končím rekvalifik.kurz účtovníctva a rád by som to aj robil ,ale neviem ako, keď mi chýbajú skúsenosti.Nie som si istý, či by som to sám bez pomoci zvládal a požiadavky sú aj na pár rokov praxe.
    /od prípadných klientov/

    11Peter je offline (nepripojený) 11Peter

    11Peter
    wagner Pozri príspevok
    V téme nováčikovia predstavte sa asi nenájdeš na Tvoju požiadavku odpoveď. Tu sa zvyknú nováčikovia predstavovať. Tak vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.
    Wagner a všetci ostatní,tak ešte raz aby som dodržal zvyklosti.
    Volám sa Peter,žijem v okolí Ba v malom mestečku.Momentálne sa pokúšam zmeniť zamestnanie a rád by som bol vo vlastnej firme. Aj z toho dôvodu, že už som vo veku mlaňádí vpr....a do dôchodku ďaleko.Inými slovami ,už sa mi ťažšie umiestňuje na trhu práce,veď to mnohí poznáme.

    joki je offline (nepripojený) joki

    joki
    Tak vitaj, do začiatku podnikania prajem veľa úspechov. Ako samostatný účtovník, v podstate bez praxe, to bude ťažké. Chválim tvoju snahu niečo začať. V prípade potreby píš do fóra otázky, určite ti pomôžeme.

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    no ahojte, volam sa jana konecne som asi nieco nasla kde aj niekto zareaguje na mna...som tu novacik ....niekto ma aj cita??? alebo znova komunikujem sama so sebou...uz som z toho zufala....

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    citim sa akokeby som bola jedina na internete...alebo to tu pisem nespravne??? niekde inde sa pise odpoved???

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Však príspevky pridávať vieš, tak si nájdi tú správnu Poradu - tému, prípadne založ novú a pýtaj sa. Najskôr si však prečítaj Etiketu Porady, skús si vyhľadávanie - stačí zadať nejaké kľúčové slovo ...

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    no mam sa pytat, ale ja si tu pripadam ako blazon...pisem , pisem a nic...pisem aj temu a nic...fakt mi z toho uz sibe...inac dakujem za odpoved konecne jediny clovek po par dnoch v tejto porade...a etiketa porady je kde??? velmi pekne dakujem

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    dakujem toto som si vlastne citala ale neviem, ked potrebujem vediet viacej veci to sa nemôzem pytat na jednom mieste, to si musim stale hladat tu temu alebo ako to je???prosim johanka poradte mi dakujem jana

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Vráť sa v tejto téme do príspevku č.10, pripojila som tam link "Etiketa Porady", stačí kliknúť.
    Na hornej tmavomodrej lište klikni na "obsluha" , objaví sa ti v ponuke aj Etiketa ....
    Ak sa chceš niečo konkrétne opýtať, najskôr hľadaj, či už nie je otázka zodpovedaná ... ak nie, otvor novú tému. Ak by si sa aj spýtala niečo už zodpovedané, určite Ti niekto skúsenejší pripojí link na odpoveď.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    janulka 2107 máš celkove 10 príspevkov v rozpätí 34 minút. Chcela si ,aby Ti do dvoch minút niekto zareagoval na otázku, ktorú si ani nevyslovaila. "haló je tu niekto?"
    Ale jednu otázku si predsa položila. Tu máš nejaké odpovede:
    http://www.porada.sk/t92647-kaviaren-ako-zacat.html
    http://www.porada.sk/t71071-ako-zacat.html
    http://www.porada.sk/t96876-dotacia-z-uradu-prace.html
    http://www.porada.sk/t97097-dotacia-...ania-szco.html

    ..a hlavne začni používať vyhľadávanie a správne zaraďovať príspevky.
    Na to či si budeš vedieť účtovať, si musíš odpovedať sama.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.