Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    paťuška Pozri príspevok
    Poprosím Vás o názory:Môže si dať do nákladov lekár nákup LCD televízora?
    Na aký účel ho bude používať ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    paťuška Pozri príspevok
    Poprosím Vás o názory:Môže si dať do nákladov lekár nákup LCD televízora?
    A má ho v ordinácii, alebo v čakárni? Ak áno, môže si tento výdavok obhájiť.

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Lenka1979 Pozri príspevok
    nebolo to tu už raz?
    Hľadala som, ale nenašla.
    Inak, či ho bude mať v čakárni, či doma to ja bohužiaľ neviem, lebo vieme čo si predstavujú lekári pod daňovými výdavkami........Ale ak si to obháji asi mu to uznám.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    paťuška Pozri príspevok
    Hľadala som, ale nenašla.
    Inak, či ho bude mať v čakárni, či doma to ja bohužiaľ neviem, lebo vieme čo si predstavujú lekári pod daňovými výdavkami........Ale ak si to obháji asi mu to uznám.
    Ak ho bude mať doma, tak to ťažko obháji pred daňovou kontrolou ...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    paťuška Pozri príspevok
    Hľadala som, ale nenašla.
    Inak, či ho bude mať v čakárni, či doma to ja bohužiaľ neviem, lebo vieme čo si predstavujú lekári pod daňovými výdavkami........Ale ak si to obháji asi mu to uznám.
    Obhajovať to bude musieť po niekoľkých rokoch. No a vtedy už asi si nebude pamätať, že on to chcel dať zúčtovať do nákladov. A vtedy príde na rad účtovník/čka, ktorý/a je taký/á "blbý/á", že to zúčtoval/a do nákladov.

    Ja takéto prípady zúčtujem jedine vtedy, ak dá písomnú žiadosť klient. Inak nie. je to na moju ochranu.

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Smith, môžem s tebou len súhlasiť. Denno denne je to o boji klienta s účtovníčkou-kom a hlavne u tých "vzdelanejších", čo študovali iba o rok dlhšie ako my ostatní. Niekedy mám pocit, že ja som tá, čo si vymýšľa a hľadá, čo by im vyhodila z nákladov. Pritom nechápu, že kabát, či kožená kabelka nie sú výdavky spojené s ich podnikaním....atď to by som mohla písať hodinu, keby som chcela vymenovať všetky "pikošky"

    LCD televízor - daňový náklad?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.