Zavrieť

Porady

Aky typ zmluvy?

Ahojte, prosim o radu v nasledovnej situacii
Som na predlzenej rodicovskej dovolenke, som zamestnana v jednej firme, kde ku 31. 1 . 2009 koncim pracovny vztah dohodou. Teraz v januari by ma chcel moj manzel zamestnat na 4 hodiny denne na administrativnu vypomoc vo svojej firme . Mzda by bola 500 EUR Btto. Prosim aky typ zmluvy na ten jeden mesiac mi ma dat? Mozem popri tom byt na RD a zaroven byt vedena aj u mojho terajsieho zamestnavatela ako zamestnanec? DAKUJEM VELMI PEKNE
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Najlepšie by bolo urobiť dohodu o vykonaní práce - podľa § 226 ZP. U terajšieho zamestnávateľa zostaneš na rodičovskej dovolenke. Manžel odvedie za teba do SP len poistné na úrazové poistenie a garančný fond. Zarobiť môžeš hocikoľko za ten mesiac - nemá to vplyv na nič okrem výšky dane.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Ešte by prichádzala do úvahy dohoda o pracovnej činnosti - § 228a ZP, ale tam je obmedzená pracovná doba len na 10 hodín týždenne.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    katchka Pozri príspevok
    cize z odvodov len tie co si spominala do SP a do ZP treba zaplatit tiez nieco?
    Nie, odvody sú len do SP, a to G a ÚP, platí len zamestnáv., nie dohodár.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.