Zavrieť

Porady

Zodpovednost za skody

Dobry den,

rad by som sa s Vami poradil o nasledovnej veci:

1) nepracujem s peniazmi, cennostami a ani nicim inym co sa tyka drzby, manipulacie s peniazmi a cennostami
2) mam anglicky hovoriaceho "zaneprazdneneho" nadriadeneho ktory ma ustne poziadal o to aby som zabezpecil vyzdvihnutie gastrolistkov a ich distribuciu kolegom
3) mam kolegynu ktora je dlhodobo nepritomna (materska)
4) jej gastrolistky som jej nevedel dorucit cca 3 mesiace

5) pred nedavnom prislo k incidentu ked mi z mojej osobnej schranky zmizli moje gastrolistky spolu s gastrolistkami danej kolegyne. schranka bola uzavreta ale bohuzial kluc som nechal obdalec na mojom stole v mojom "bordali"
6) nemam uzavretu hmotnu zodpovednost a moja pracovna zmluva tiez neobsahuje ustanovenia o operaciach s cennostami, peniazmi cimklvek inym cennym

Viete mi prosim poradit ako z konope? Ja osobne uz len z principu odmietam prevziat akukolvek skodu. Samozrejme kolegyna asi dva dni po kradezi prisla s tym ze ci jej mozem dat jej gastrolistky...

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zodpovednost za skody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.