Zavrieť

Porady

Sociálny fond a zúčtovanie na konci roka

Dobrý deň ,chcela by som pekne poprosiť o radu. Sociálny fond si vedieme na osobitnom účte. Čerpali sme ale ešte zo sumy ,ktorú sme vybrali ešte v roku 2007 do poklane. Tam mi ešte dačo ostalo. Teraz neviem ako to mám na konci roku zaúčtovať,robím účtovníctvo iba chvíľu a koniec roka po prvý krát.
Ďakujem pekne za každú radu
Lucia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    L-M je offline (nepripojený) L-M

    L-M
    Nenašiel by sa niekto,kto by mi vedel poradiť, prosííím .
    Viem, že máte teraz všetci kopu práce, ale predsa.
    Lucia

    ekonella je offline (nepripojený) ekonella

    ekonella
    Neviem akú účtovníctvo vedieš. Pri PUC účtuješ tvorbu podľa HM zamestnancov priebežne ,
    v JUC v rámci uzávierkových operácií k 31.12. Ja to tak robím a DÚ nemal žiadne námietky.

    L-M je offline (nepripojený) L-M

    L-M
    ekonella Pozri príspevok
    Neviem akú účtovníctvo vedieš. Pri PUC účtuješ tvorbu podľa HM zamestnancov priebežne ,
    v JUC v rámci uzávierkových operácií k 31.12. Ja to tak robím a DÚ nemal žiadne námietky.
    Vediem JÚ, len veru neviem ako to zaúčtovať na konci roku. Cez rok priebežne účtujem podľa použitia,len neviem ako to teraz vyrátať. Ten ostatok ešte čo sme vybrali v roku 2007 + tvorbu z tohoto roku podľa BÚ - ako POZD,alebo PNZD, a výdavky za vedenie účtu - ako VOZD alebo VNZD ??
    Lucia

    Sociálny fond a zúčtovanie na konci roka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.