Zavrieť

Porady

navrat do prace z md

Vie mi niekto poradit? Chystam sa naspat ucit od septembra, materska mi bude este trvat do aprila 2010. Mozem nastupit uz v juli s tym, ze by som si za jul - august rovno zacala cerpat dovolenku nazbieranu pocas materskej? Inak nevidim velku sancu si ju vycerpat. Ak nie, ako mam postupovat, ked cerpanie dovolenky je v skolstve dost obmedzene? Viem, ze kolegyna s tym mala problem.


trocu mimo - predpokladam ze mi bude RP vyplacany dalej bez obmedzeni noveho zakona
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jennny1404 je offline (nepripojený) Jennny1404

    Jennny1404
    Gabika a kolko sa Ti nazbieralo tej dovolenky?
    Kolegyna ma 7,5 rocnu dceru a doteraz ma este par dni, co usetrila ked s nou bola na MD a to bola len cca 15 mesiacov. Nikto ju nenuti vyberat . Samozrejme, ze tamtu uz davno minula, ale vdaka nej jej zvysilo vzdy z novej a este ma takto usetrenych asi 8 dni.
    Ja by som taky velky problem v jej certpani nevidela, ved v tomto roku budeme okrem letnych prazdnim potrebovat cca 22 dni, to je o polovicu viac, nez dostaneme.

    Ale nemal by byt problem nastupit od jula a rovno ju cerpat. Ty mozes zo dna na den oznamit ze sa vracias.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Dik, Evka . este neviem presny pocet, asi bude toho viac, chystam sa za nasou ekonomkou, ale chcela som sa trochu pripravit na rozhovor s vedenim. Kolega ma totiz trochu zneistil, ze ved peniaze na mzdy ma skola lentaktakakurat, a ja este vymyslam s dovolenkou. Nechcem to zbytocne komplikovat, ale ani dopadnut ako ta kolegyna, co fakt nedostala nejaku moznost to cerpat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.