Zavrieť

Porady

Wifi je pripojene, IE nenačitava

Nazdar,
na notobooku sa mi podari cez wifi pripojit na AP, ale aj ked je to pripojene uplne v poriadku, ked otvorim pripojenie dokonca aj stahuje ukaze rychlost pripojenia intenzitu signalu a tak... ale IE aj FireFox odmiataju nacitat akukolvek stranku, v com je problem? potrebujem nejak extra nastavit este aj ptrehliadac?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Skus restart (pripadne, skus zastavit na chvilu firewall, aby sa vylucila blokacia z jeho strany).
    ping na AP alebo napr. na google ti funguje ? Klienti typu ICQ, MSN ti funguju ?

    buster je offline (nepripojený) buster

    buster
    Nefunguje ani ICQ, vobec nic nenacita ako keby som nebol rpipojeny... mojej krstnej to ide bez problemov s tym istym AP, ale jej to nastavoval nejaky kamarat

    sea je offline (nepripojený) sea

    mama troch synov sea
    Ešte snáď skús v IE v Pomocníkovi Nastavenie pripojenia príp. v ponuke Nástroje - Možnosti siete internet - Pripojenia - Nastaviť ... možno sa podarí :-)))

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    buster Pozri príspevok
    Nefunguje ani ICQ, vobec nic nenacita ako keby som nebol rpipojeny... mojej krstnej to ide bez problemov s tym istym AP, ale jej to nastavoval nejaky kamarat
    Pockaj ty si napojeny na to iste AP co teta, alebo ona ma svoje AP ale ten isty typ ?
    Skus ping na AP, ak pojde tak skus ping na nejaku stranku, napr. google.com

    skorec1 je offline (nepripojený) skorec1

    skorec1
    buster Pozri príspevok
    Nazdar,
    na notobooku sa mi podari cez wifi pripojit na AP, ale aj ked je to pripojene uplne v poriadku, ked otvorim pripojenie dokonca aj stahuje ukaze rychlost pripojenia intenzitu signalu a tak... ale IE aj FireFox odmiataju nacitat akukolvek stranku, v com je problem? potrebujem nejak extra nastavit este aj ptrehliadac?
    no takze za
    1) ako mozes vediet ze pripojenie je uplne v poriadku?
    to ze ty chytas dostatocne dobry signal este neznamena ze tvoj notebook dokaze dostatocne dobre vysielat signal k AP kedze ma integrovanu antenu...

    2) nerozumiem tomu co myslis pod tym ze ti to stahuje....

    3) ak ti nejde ani ICQ to znamena ze nemas nastavenu branu do internetu (takzvanu Gateway)

    4) ak ti ide ICQ a nejde ti otvarat stranky tak potom nemas nastavene DNS (takzvany prekladac adries) DNS1 bud nastavis presne ako Gateway(v pripade ak ma to zariadenie cez ktore sa pripajas ne Internet uz ma nastavene GW) alebo si ho nasatvis sam, zalezi kto je tovoj poskytovatel internetu...

    5) nejlepsie bude ak napises stietovne nastavenie, ked ti DHCP neprideli IP adresu musis nastavit manualne...
    Naposledy upravil skorec1 : 25.01.09 at 13:08

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ale myslim fyzicky ci sa pripajas na to iste zariadenie jak teta...
    Skusel si ten ping ...... ??

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    buster Pozri príspevok
    Acespoint je ten isty... ako ma teta

    pretoze packety mi odosiela ale nechce stahovat
    Packety odosiela každý, otázka je či sa ti aj vrátia? Máš nastavené DNS?

    skorec1 je offline (nepripojený) skorec1

    skorec1
    buster Pozri príspevok
    Acespoint je ten isty... ako ma teta

    pretoze packety mi odosiela ale nechce stahovat

    ked ti pakedy odosiela a prijima tak to znamena ze ti to s niecim komunikuje

    to znamena ze asi bude sediet IP adresa PC s IP adresou routrom a budu v jednom subnete...
    takze este musis skontrolovat Gateway na DNS

    alebo preistotu mi napis na icq 326532584 a ja ti poradim lebotaketo trapne debatovanie je len zdlhave a nema vyznam ak nevies zakladne veci...

    Wifi je pripojene, IE nenačitava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.