Zavrieť

Porady

Eurofit Trading - Bonusová poukážka

Veselý človiečik
Máte niekto skúsenosť so spoločnosťou Eurofit ?
Robia prezentácie na zdravú výživu ( riad, mixér, nože .....).
Dostali sme od nich Bonusovú poukážku - na uplatenenie zľavy za rekreačné služby CK Pressburg, už ste niekto takéto niečo využil ? Nie je to zasa nejaká kačica? Zľava na 35 €, ale suma zájazdu alebo služby musí byť min. za 340 €, takže ...., je to také otázne.
Usporiadat
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Tak mne práve teraz volali z tejto firmy Eurofit, vraj som im ešte vo februári odpovedala na nejaké anketové otázky a bola som teraz vyžrebovaná a vyhrala som dva poukazy do nejakých aquaparkov, mám prísť v piatok do botelu Marína, kde mi budú tieto poukážky odovzdané a samozrejme mám tam aj zabezpečenú večeru pre dvoch ľudí, je mi už teraz jasné že tam nepôjdem, že je to určite nejaká prezentačná akcia, ale aj tak sa chcem opýtať, nepočuli ste niekto o nich?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Leon1067 Leon1067

Leon1067 je offline (nepripojený) Leon1067

mám snimi dobrú skúsenosť bol som na veľa prezentáciách a je to jediná spoločnosť ktorá ma svojím profesionálným sortimentom prekvapila oplatí sa to vydieť,a ćo sa týka poukážok tá zľava platí.........super vec
0 0
vierockak vierockak

vierockak je offline (nepripojený) vierockak

babi2 Pozri príspevok
Tak mne práve teraz volali z tejto firmy Eurofit, vraj som im ešte vo februári odpovedala na nejaké anketové otázky a bola som teraz vyžrebovaná a vyhrala som dva poukazy do nejakých aquaparkov, mám prísť v piatok do botelu Marína, kde mi budú tieto poukážky odovzdané a samozrejme mám tam aj zabezpečenú večeru pre dvoch ľudí, je mi už teraz jasné že tam nepôjdem, že je to určite nejaká prezentačná akcia, ale aj tak sa chcem opýtať, nepočuli ste niekto o nich?
Práve som prišla z takejto prezentácie (robot, riady, vákuový systém uchovávania potravín) a bolo to fajn - nevtieravá, veľmi príjmená atmosféra, výrobky odprezentované lákavo, vrátane večere .... odporúčam ísť .... nemáte čo stratiť.
Či niečo z ponuky kúpiť alebo nie - to záleží len od finančných možností každého hosťa, boli takí, čo kúpili a boli takí, čo nič nekúpili a nikto im za to nenadával.
A firma má svoju webovú sránku http://www.eurofit-trading.eu/main.php?jaz=sk.
0 0
irca2 irca2

irca2 je offline (nepripojený) irca2

Chcela by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosť s výrobkami od tejto firmy, konkr. robotom Master pri odšťavovaní drobného ovocia
0 0
matok25 matok25

matok25 je offline (nepripojený) matok25

Leon1067 Pozri príspevok
mám snimi dobrú skúsenosť bol som na veľa prezentáciách a je to jediná spoločnosť ktorá ma svojím profesionálným sortimentom prekvapila oplatí sa to vydieť,a ćo sa týka poukážok tá zľava platí.........super vec
Sú to podvodníci ako každý iný... robil som pre nich obchodníka tak viem o čom hovorím.... na každom tovare majú min. 70% rabat, navyše keď som sa snažil od nich odísť, tak ma ešte vycucali ako úpíri a namiesto výplaty som sa dočkal len pohľadávok a vymáhania .... na tom celom som prerobil dobrých 2000€ a oni si zase len nabalili vrecká.... eurofitu tak ako množstvo oklamaných zákazníkov môžem ďakovať len za dlhy a problémy s uživením rodiny kôli ich dlhom....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Skuste si porovnat cenu pobytu cez CK Pressburg s cenou pobytu, ak si ju priamo objednate v rekreacnom zariadeni bez participacie tejto CK. Ta priamo objednana je ovela nizsia. Ani bonus 35 EUR cenu nevyrovna. Co sa tyka ponukanych vyrobkov, podla mojho nazoru su znacne predrazene a naviac reprezentant firmy ponukne splatky na 3 alebo 4 roky, tieto splatky vyrobok predrazia o dalsich najmenej 30 %.
0 0
Evička007 Evička007

Evička007 je offline (nepripojený) Evička007

matok25 Pozri príspevok
Sú to podvodníci ako každý iný... robil som pre nich obchodníka tak viem o čom hovorím.... na každom tovare majú min. 70% rabat, navyše keď som sa snažil od nich odísť, tak ma ešte vycucali ako úpíri a namiesto výplaty som sa dočkal len pohľadávok a vymáhania .... na tom celom som prerobil dobrých 2000€ a oni si zase len nabalili vrecká.... eurofitu tak ako množstvo oklamaných zákazníkov môžem ďakovať len za dlhy a problémy s uživením rodiny kôli ich dlhom....

Súhlasím, taktiež som pre nich pracovala....skoro dokonalý podvod, s bonus. poukážkami je to len reklamný trik na ľudí, v podstate sú vám aj tak na nič...to, že u nich pri splátkach nepreplatíte ani korunu je tiež podvod, navýšenie je už zahrnuté v prvotnej cene, aj keď tovar kúpite na hotovosť. Ľutujem ľudí, ktorých ešte dokážu oblbnúť a vycicať ich z úspor za nehorázne preplatený tovar... nie všetky ich výrobky sú kvalitné.
Ale v podstate píšem kvôli problému, ktorý sa po roku naraz vynoril.....tak ako píše užívateľ MATOK25, aj ja som sa dočkala vymáhania 2000 eurovej pohľadávky, zatiaľ netuším za čo.....
ak sa tu nájdu podobne oklamaní bývalí obchoďáci, prosím ozvite sa, potrebujem radu ako na nich......
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Tiež hľadám o tejto firme čo-to, keďže som sa dala nahovoriť na účasť na prezentácii, s tým, že mi tam bude odovzdaný poukaz na pobyt v istom penzióne. Tá pani v telefóne ma presviedčala, že ten pobyt som vyhrala ako účastník telefonickej ankety, že ten poukaz ozaj dostanem, že sa len musím zúčastniť tej prezentácie. V živote som na podobnej akcii nebola, viem, že v 99 % je to oblbovanie ľudí, donútia ich ku kúpe predražených výrobkov a ako bonus bude nejaký ten pobyt. Takže neviem. Máte niekto takúto konkrétnu skúsenosť s touto firmou? Že je to ozaj výhra, ktorá nie je podmienená kúpou žiadneho ich produktu???
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ak počujem v telefóne že som niečo vyhral, alebo mi dajú niečo zadarmo, považujem telefonát za ukončený. Toto si opakujte 3x ráno a 3x večer.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Leila, mozno nebudes musiet nic kupit a poukaz dostanes. Ale pobyt v tom penzione ta vyjde s poukazom ovela drahsie ako keby si si pobyt objednala sama v tom istom zariadeni v tej istej dobe.
0 0
Eurofit Eurofit

Eurofit je offline (nepripojený) Eurofit

Dobrý deň, volám sa Martin Vyletel,
som riaditeľom spoločnosti EUROFIT Trading s.r.o. a nepotrebujem sa skrývať za anonymný nick.
Naopak, chcem veľmi stručne reagovať na klamlivé a zavádzajúce slová anonymov v týchto príspevkoch (Evička 007, matok RS).
Naša obchodná spoločnosť pôsobí 9 rokom v 4 štátoch Európy máme viac než 100 tisíc spokojných zákazníkov.
Taktiež máme desiatky profesionálnych a veľmi korektných obchodných zástupcov.
Bohužiaľ, aj medzi nimi sa občas nájdu nepoctiví jednotlivci, ktorí sa rozhodnú, že zapožičané výrobky a dlžné peniaze proste firme nevrátia.
Proti takýmto sa samozrejme bránime právnou cestou. Naša spoločnosť svoje záväzky vždy plní a to isté očakáva od svojich obchodníkov, či už budúcich, súčasných alebo minulých.

Prajem všetkým pekný deň..
0 0
Fanny62 Fanny62

Fanny62 je offline (nepripojený) Fanny62

Žiadnym takýmto firmám neverte, že Vám dajú niečo zadarmo!!!
Kto Vám čo dá zadarmo? CHcú na Vás len zarobiť!!!
0 0
king555 king555

king555 je offline (nepripojený) king555

Pre ilustráciu skúsenosť z ČR... EUROFIT aneb v čem je ten háček? pátek 18. březen 2011 19:43 Neokrádá nás pouze stát, ale i různí podomní prodejci. S jedním z nich jsem se nedávno osobně setkal a bylo mi ho docela líto. Já bych na to žaludek neměl. Tuhle mi zazvonil telefon a příjemný dívčí hlas údajně z O2 mi oznámil, že jsem prý vyhrál poukaz na nějaký lázeňský pobyt pro dvě osoby. Většinou podobné telefonáty utínám hned na počátku, ale v tomto případě jsem neměl to srdce hned jí praštit telefonem. Tak jsem se zeptal v čem že je ten háček. Slečna mi odpověděla, že se nejedná o žádný podvod, ale že si musím pro výhru zajít osobně do restaurace "U zlatého lva" což je hospoda, která patří knížeti Schwarzenbergovi. Bylo mi jasné, že půjde o nějakou "předváděčku", ale termín mi vyhoval a zvědavost zvítězila. Součástí večera měla být i večeře a tak jsme si s manželkou řekli, že se tam půjdeme podívat vocogou s tím, že minimálně budu mít téma pro svůj blog. Praktiky firem, které vnucují chudým důchodcům předražené výrobky, jsou dostatečně známy, ale stejně se najdou tací, kteří jsou nepoučitelní a kteří podlehnou. Tento večer však nebyl pro chudé důchodce, ale společnost tvořily manželské páry, které rozhodně neměly hluboko do kapsy, a tak jsem byl zvědav, co se z toho vyvrbí, protože převáděcí stoly byly zakryty velkými ubrusy s nápisy "EUROFIT" Obchodní zástupce firmy EUROFIT Trading a.s. pan Husák nás nejdříve "obdaroval" hotelovým poukazem na bezplatný pobyt v hotelu Hviezda ve slovenských Dudincích. Mělo to jenom jednu "malinkatou" chybičku. Ubytování bylo sice zdarma, ale s podmínkou, že si objednáte a zaplatite plnou penzi a k tomu každý den jednu vybranou lázeńskou proceduru. To však obnášelo celkem 35 EURO na osobu a den. A tak by mne docela zajímalo, jestli někdo z přítomných tu "výhru" zrealizuje... Já tam určitě nepojedu. Jinak měl večer tradiční ráz. "Šťastní výherci" byli manipulováni k tomu, aby si zakoupili úžasné hrnce, fantastické pánve, nejlepší nože na světě ze samurajské oceli a rovněž geniálního kuchyńského robota bez kterého nelze žít. To vše dohromady za akční cenu pouhých 29.000,- Kč jenom a pouze dnes večer v Kutné Hoře. Já jsem sice věděl, odkud vítr fouká, ale myslel jsem na spoustu důchodců, kteří na podobných akcích platí nesmyslné ceny za věci, které vůbec nepotřebují. Nejenom tyto předváděčky ale i jiné marketingové kampaně jsou čím dál promyšlenější a člověk musí být jako ostříž, aby nenaletěl. Proto dnes píši, abys si každý dával pozor na lumpy, kteří vám budou tvrdit, že zastupují provozovatele telefonní linky nebo nějakého mobilního operátora s tím, že mají to potěšení sdělit vám úžasnou novinu... A pokud by vás zajímalo, zda-li někdo něco koupil, tak vězte, že pan Husák jel ze Svitav do Kutné Hory zbytečně. Hodně lidí už asi pochopilo, v čem je ten háček. Jenom by mne zajímalo, kde splašili mé mobilní telefonní číslo, protože ve Zlatých stránkách nejsem. Jiří Beránek
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Taketo ponuky su bezne aj tu. Co sa tyka ziskania telefonneho cisla, myslim, ze takito podvodnici si kupuju databazy od operatorov.
0 0
rprot rprot

rprot je offline (nepripojený) rprot

Bol som včera. Sú to jednoznačne podvodníci.
Zavolá pani že zastupuje mobilného operátora a že ste vyhrali poukaz v kúpeloch. Pozve vás na odovzdanie poukazu a večeru zadarmo.
Na mieste zistíte že je to normálna "telešopová" akcia. Chlapík v rýchlom tempe predstaví hrnce, panvicu, mixér, vákuovú pumpu a nože pričom útočí na emócie, zdravý životný štýl, šetrenie peňazí, atď. Aj keď sú tie veci relatívne kvalitné, sú extrémne predražené !!!
Žiadny priestor na diskusie alebo zamyslenie sa. Samozrejme všetko si musíte kúpiť ihneď lebo firma nemá žiadny obchod ani nepredáva na objednávku. Vytvoria na vás časový nátlak ktorému niekotrí podľahnú.
Poukaz do kúpeľov vám dajú do ruky ale keď viete čítať tak sa na nom dočítate že keď nemá vyplnené registračné číslo, dátum vydania a meno, tak je neplatný (tieto údaje samozrejme nie sú vyplnené).
Večera je samozrejme tiež podvod, dostanete malinký kúsok syra, malinkú vzorku pomazánky a trošku čerstvo odšťaveného džúsu. Všetko pripravené v rámci prezentácie riadov a mixéra.
Škoda že na takýchto ľudí nie sú zákony. Dúfam, že im občas aspoň niekto rozbije držku (za podvádzanie, okrádanie ľudí a za okrádania ľudí o čas).
0 0
Mona Lisa Mona Lisa

Mona Lisa je offline (nepripojený) Mona Lisa

rprot Pozri príspevok
Bol som včera. Sú to jednoznačne podvodníci.
Zavolá pani že zastupuje mobilného operátora a že ste vyhrali poukaz v kúpeloch. Pozve vás na odovzdanie poukazu a večeru zadarmo.
Na mieste zistíte že je to normálna "telešopová" akcia. Chlapík v rýchlom tempe predstaví hrnce, panvicu, mixér, vákuovú pumpu a nože pričom útočí na emócie, zdravý životný štýl, šetrenie peňazí, atď. Aj keď sú tie veci relatívne kvalitné, sú extrémne predražené !!!
Žiadny priestor na diskusie alebo zamyslenie sa. Samozrejme všetko si musíte kúpiť ihneď lebo firma nemá žiadny obchod ani nepredáva na objednávku. Vytvoria na vás časový nátlak ktorému niekotrí podľahnú.
Poukaz do kúpeľov vám dajú do ruky ale keď viete čítať tak sa na nom dočítate že keď nemá vyplnené registračné číslo, dátum vydania a meno, tak je neplatný (tieto údaje samozrejme nie sú vyplnené).
Večera je samozrejme tiež podvod, dostanete malinký kúsok syra, malinkú vzorku pomazánky a trošku čerstvo odšťaveného džúsu. Všetko pripravené v rámci prezentácie riadov a mixéra.
Škoda že na takýchto ľudí nie sú zákony. Dúfam, že im občas aspoň niekto rozbije držku (za podvádzanie, okrádanie ľudí a za okrádania ľudí o čas).
Ak môžem vedieť , v ktorom meste to bolo. Aj mne pred polhodinou volala slečna a presvedčivo hovorila o pobyte pre rodinu, ktorú som vraj získala zdarma. Na moju otázku " a čo za tým stojí" mi poedala, že len prídem do tej a onej reštaurácii a že tam si prídem vyzdvihnuť poukaz. Skutočne nemám čas na hlúposti.
0 0
Kupele Dudince Kupele Dudince

Kupele Dudince je offline (nepripojený) Kupele Dudince

!!! UPOZORNENIE PRE VŠETKÝCH, KTORÝCH KONTAKTOVAL EUROFIT TRADING ohľadom "výhry" kúpeľného pobytu !!!


Kúpele Dudince, a.s. (kúpeľné hotely Rubín a Smaragd) a štátny podnik Kúpele Diamant Dudince sa dištancujú od akýchkoľvek reklamných aktivít uvedenej firmy EUROFIT Trading s.r.o.,
prípadne aj ďalších firiem zneužívajúcich ich obchodné meno!!!


Nezapojili sme sa do žiadnych marketingových aktivít, ktorých cieľom je nalákať klientov na predajné akcie gastronomických výrobkov.


Podľa našich informácií s uvedenou spoločnosťou spolupracujú tri hotely pôsobiace na území mesta Dudince (Hviezda, Prameň, Flóra), žiaden z nich však nemá štatút liečebného zariadenia ani povolenie na využívanie minerálneho prameňa.


Vyzývame všetkých, ktorí budú telefonicky alebo písomne kontaktovaní uvedenou spoločnosťou, aby boli opatrní a dobre si preverili podmienky poskytnutia „výhry“, ktorou však v žiadnom prípade nie je kúpeľný pobyt v Kúpeľoch Dudince, a.s. a ani v š.p. Kúpele Diamant Dudince.
„Výhra“ navyše vôbec nie je zadarmo…

Je nám ľúto, ak ste boli pomocou zneužitia nášho mena zámerne uvedení do omylu, vec už riešime právnou cestou.


Prajeme Vám príjemný deň,
Kúpele Dudince, a.s.
Kúpele Diamant Dudince, š.p.


Pravosť tohto príspevku Vám kedykoľvek radi potvrdíme na našich oficiálnych kontaktoch.
3 0
Eurofit Eurofit

Eurofit je offline (nepripojený) Eurofit

UPOZORNĚNÍ

!!! UPOZORNĚNÍ PRO KÚPELE DUDINCE, a.s., KÚPELE DIAMANT DUDINCE, š.p. A VŠECHNY PŘÍZNIVCE TOHOTO BLOGU!!!

Vážení (byť nepodepsaní) přispěvatelé,
velice důrazně se ohrazujeme proti nepravdivým výrokům firem Kúpele Dudince, a.s. a Kúpele Diamant Dudince, š.p.
Tato lživá a neověřená tvrzení opravdu směřují k řešení právní cestou, ale podnětem z naší strany, neboť výroky firem Kúpele Dudince, a.s. a Kúpele Diamant Dudince, š.p. se cítíme poškozeni na dobrém jménu naší společnosti EUROFIT Trading a.s.

Pro všechny Ty, kteří chtějí být informováni objektivně, uvádíme následující fakta:
Naše společnost EUROFIT, která působí již devátým rokem ve čtyřech zemích EU, má uzavřenou smlouvu o reklamě mj. také se zmiňovaným Hotelem Hviezda Dudince . Jedná se o hotelový komplex v regionu s lázeňskou tradicí, který nabízí ubytovací, stravovací, léčebné a rekondiční a rekreační pobyty.
V rámci této smlouvy nabízíme a předáváme vybraným osobám hotelový poukaz do Hotelu Hviezda Dudince. Tento poukaz opravňuje jeho držitele k bezplatnému ubytování a vstupu do bazénu pro dvě osoby na 7 nocí. (Pro zajímavost cena ubytování na 7 nocí pro dvě osoby v Hotelu Hviezda je dle platného ceníku 392 €, tj. cca 9.600,- Kč). A je zcela běžné, že hosté ubytování v hotelu Hviezda Dudince, se taktéž stravují a využívají léčebné procedury. Proto si dal Hotel Hviezda jako podmínku pro uplatnění hotelového poukazu, zakoupení celodenní stravy a jedné procedury denně. Domníváme se, že to je naprosto logické a legitimní.
Naopak samotné převzetí poukazu není ničím podmíněno!!! Žádnou objednávkou, žádným nákupem!
Tedy nenabízíme žádnou výhru, nenabízíme žádný statut léčebného zařízení, nenabízíme žádné povolení na využívání minerálního pramene, a už vůbec nenabízíme lázeňský pobyt v Kúpeľoch Dudince, a.s.
A na závěr ještě jedno číslo – jen v měsíci červenci/júli strávilo prostřednictvím našeho poukazu EUROFIT v Hotelu Hviezda Dudince příjemnou dovolenou 397 spokojených rekreantů. Možná právě těchto 397 spokojených rekreantů chybí Lázním Dudince a.s. a Lázním Diamant Dudince, š.p. …
Možná to je ten pravý důvod, že se výše uvedené lázně uchylují ke lživým a nekalým praktikám …
To už necháme na zváženou Vám – čtenářům tohoto blogu.
Hodně zdraví a spokojenosti všem lidem dobré vůle přeje Ing. Vladimír Kravčík, předseda představenstva společnosti EUROFIT Trading a.s.
0 0
Kupele Dudince Kupele Dudince

Kupele Dudince je offline (nepripojený) Kupele Dudince

Vážený pán Kravčík,

príspevky ľudí v tejto diskusii svedčia nie o nepravdivosti našich výrokov, ale skôr o úrovni komunikácie Vašich obchodných zástupcov a ich obchodných praktikách.

Keďže nemáme záujem dohadovať sa s Vami takouto formou, uvádzame už len posledné upresnenia Vašich tvrdení.

Podľa Vás je úplne bežné, že hostia Hotela Hviezda využívajú liečebné procedúry. Podľa nás to bežné nie je, nakoľko uvedený hotel liečebné procedúry neposkytuje.

Ľudia spomínajú povinný „doplatok“ 35 EUR na osobu a deň. Cena plnej penzie Hotela Hviezda je 15 EUR. Priemerná cena jednej procedúry je teda 20 EUR? Pri ponuke procedúr poskytovaných vo Hviezde nám je na prvý pohľad jasné, že cena je výrazne nadhodnotená, preto odporúčame klientom opatrnosť.

„Tedy nenabízíme žádnou výhru …“ … slová o výhre nie sú naše, ale uvádzajú ich priamo ľudia, ktorí boli kontaktovaní Vašimi zástupcami s tým, že pobyt v Dudinciach vyhrali. Ak ste presvedčený o neadekvátnosti tohto výrazu, dajte prosím patričné inštrukcie Vašim podriadeným.

Vaše ironické konštatovanie, že uvedených takmer 400 klientov možno chýba práve našim dvom spoločnostiam, je len verbálnym pokusom, ako vyjsť z debaty víťazne.

Obe naše kúpeľné zariadenia majú hostí našťastie dosť a nepotrebujú ich získavať nečestnými trikmi, a ani takým typom spolupráce, ktorý máte s Vašimi obchodnými partnermi v Dudinciach.

Ale – ako ste sám skonštatovali – zvyšok ponecháme na zváženie čitateľom blogu. A veľmi radi.

Kúpele Dudince, a.s.
Kúpele Diamant Dudince, š.p.
3 0
melita25 melita25

melita25 je offline (nepripojený) melita25

Leila2006 Pozri príspevok
Tiež hľadám o tejto firme čo-to, keďže som sa dala nahovoriť na účasť na prezentácii, s tým, že mi tam bude odovzdaný poukaz na pobyt v istom penzióne. Tá pani v telefóne ma presviedčala, že ten pobyt som vyhrala ako účastník telefonickej ankety, že ten poukaz ozaj dostanem, že sa len musím zúčastniť tej prezentácie. V živote som na podobnej akcii nebola, viem, že v 99 % je to oblbovanie ľudí, donútia ich ku kúpe predražených výrobkov a ako bonus bude nejaký ten pobyt. Takže neviem. Máte niekto takúto konkrétnu skúsenosť s touto firmou? Že je to ozaj výhra, ktorá nie je podmienená kúpou žiadneho ich produktu???
ano, zucastnila som sa dnes prezentacie, tiez som vyhrala !!! a napriek mojim otazkam ci vyhra nie je podmienena dalsim prezentaciami, pracovnicka callcentra mi povedala ze nie,len tam musim prist, ze pan,meno si nepamatam, mi odovzda osobne vyhru:-))
ano jednalo sa o prezentaciu titanovych hrncov, ktore uz v mojich 77 rokoch fakt nepotrebujem!! a vyhra? poukazka do hotela dudince len na ubytovanie a musime ist vo dvojici:-) lebo ak pojdem sama/ som vdova/ zaplatim za druhe lozko v izbe. Dalej si ,,MUSIM" zaplatit plnu penziu a kazdy den jednu proceduru!
A co som to vlastne vyhrala? a kto mi nepovedal do telefonu celu pravdu?
myslim ze je to otazka na SOI a zdruzenia na ochranu spotrebitelov, ci su taketo aktivity v sulade so zakonmi na ochranu spotrebitela. Aha zabudla som,dostala som veceru a to by dochodcovi malo stacit, ci nie?:-)
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať