Zavrieť

Porady

Realitná kancelária - odporučte

Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Vedel by niekto odporučiť dôveryhodnú realitnú kanceláriu v Bratislave, s ktorou máte prípadne len dobré skúsenosti?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
dragoboarder dragoboarder

dragoboarder je offline (nepripojený) dragoboarder

Ak sa enahnevas mozem sa spytat, a co to potrebujes? na predaj ci kupu?V podstate je to jedno, osobe by som cez realitnu kancelariu nesiel...Ak chces napis mi spravu a vysvetlim ti pre a proti...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
elaurie elaurie

elaurie je offline (nepripojený) elaurie

Olice Pozri príspevok
Vedel by niekto odporučiť dôveryhodnú realitnú kanceláriu v Bratislave, s ktorou máte prípadne len dobré skúsenosti?
Dobrý deň, chcela by som oživiť túto tému, tiež hľadám serióznu realitnú kanceláriu v Bratislave, prosím Vás, keby ste sa mohli podeliť so svojimi skúsenosťami (pozitívnymi aj negatívnymi), ďakujem.
0 0
bsp1 bsp1

bsp1 je offline (nepripojený) bsp1

Ja mam prave iba velmi dobre skusenosti s realitnymi kancelariami a bez nich by som sa asi do nicoho nepustala. Za posledne cca 3 roky som vyuzila sluzby asi 5 a so vsetkymi som bola velmi spokojna.
0 0
elaurie elaurie

elaurie je offline (nepripojený) elaurie

bsp1 Pozri príspevok
Ja mam prave iba velmi dobre skusenosti s realitnymi kancelariami a bez nich by som sa asi do nicoho nepustala. Za posledne cca 3 roky som vyuzila sluzby asi 5 a so vsetkymi som bola velmi spokojna.
Ďakujem za odpoveď, môžeš teda odporučiť nejaké konkrétne realitné kancelárie ?
0 0
bsp1 bsp1

bsp1 je offline (nepripojený) bsp1

Ano, napr. Medial (alebo Media) reality, Velvet reality, Bond reality, Remax a tu poslednu si neviem spomenut.
0 0
qwertin qwertin

qwertin je offline (nepripojený) qwertin

My sme dostali dobre sluzby od realitky Polis- p. Stanislav Polda. Predavali sme byt, vsetko slo v poriadku.
0 0
peter977 peter977

peter977 je offline (nepripojený) peter977

Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac
Prečítaj si túto rebriku :
http://www.porada.sk/t124105-realitn...ho-rezimu.html
0 0
elaurie elaurie

elaurie je offline (nepripojený) elaurie

Prosím má niekto skúsenosti s realitnou kanceláriou NELLY? Ďakujem za každú odpoveď.
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ja som teraz v priebehu roka predavala 2 nehnutelnosti a som velmi spokojna s realitnou kancelariu COLUMBA, ktora ma cca 14 pobociek po SR, samozrejme , ze nechcem robit reklamu, len pisem svoju skusenost, okrem overenia podpisov som sa nemusela o nic starat,povedala som si cenu cistu, ktoru chcem dostat a ich navysenia ma v tomto pripade nezaujimalo, v ich rezii boli vsetky poplatky spojene s prevodom, ak by Ste mali zaujem napiste mi na SS, aby som nerobila reklamu a dala by som Vam kontakt na pani, ktora sa o nas starala, sedi sice na pobocke v Senci, ale pracuje po celej SR.
2 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

..a že vraj "kríza".
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Laci,
veru kriza, keby to ostalo mne, to by bolo, ale vies vyplatit surodencov z rodicovskeho nie je len tak, a mne ostala babka na lizing /hypoteka/.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

.samozrejme , chápem , každý rád uvíta keď mu prídu nejaké nezaslúžené a nezarobené groše ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Každá realitka, riadná ritka,
neujde jej žiadna nitka.
Ak si pozor nedáš,
nie na hlave maslo máš!

A čo v hlave???

0 0
tridvajedna tridvajedna

tridvajedna je offline (nepripojený) tridvajedna

dobrú skúsenosť mám s Remaxom. Závisí to však zrejme od makléra, nakoľko aj na túto realitku sú zmiešané názory.
Aby som však varovala ľudí pred stratou peňazí aj nervov, pripájam moju negatívnu skúsenosť s realitnou kanceláriou MM reality a prípadných či
potenciálnych klientov tejto realitnej spoločnosti upozorniť len na dve časti zmluvy, ktoré sú pre klienta nevýhodné.

1/ zmluvu uzatvárate podľa Obchodného zákonníka, kde nárok na províziu spoločnosti MM reality vzniká aj v prípade, ak pre Vás zaobstarali len prílezitosť uzavrieť kúpnu zmluvu. Čo to pre Vás znamená?
Nárok na províziu ( min 2000 € ) má MM reality už vtedy, keď sprostredkuje PRILEŽITOSŤ zmluvu uzavrieť.
Je to výrazný rozdiel od iných realitných kancelárií, ktoré si províziu účtujú až po dohode medzi kupujúcim a predávajúcim.

2/ v zmluve sa výslovne zaväzujete, že nepodáte návrh na preskúmanie zákonnosti rozhodcovského rozhodnutia normálnym sudom. Čo to znamená? V prípade akéhokoľvek sporu sa dobrovoľne vzdávate možnosti spor riešiť na prvostupňovom ( všeobecnom ) súde.

3/ na záver pripájam osobnú skúsenosť. V prípade sporu Vás nečakajú konštruktívne riešenia bežné v slušne fungujúcich obchodných vzťahoch. Realitka si tvrdo a hrubo vymáha províziu, alebo pokutu rovnajúcu sa výške provízie ( 2000 € ) .
Osočovania, nadávky od konateľa spoločnosti a ich právnika sú žiaľ bežnou praxou.

Preto odporúčam. Voľte inú realitku.

3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.negotreal.sk/kontakt
0 0
negotiant negotiant

negotiant je offline (nepripojený) negotiant

bsp1 Pozri príspevok
Ano, napr. Medial (alebo Media) reality, Velvet reality, Bond reality, Remax a tu poslednu si neviem spomenut.
Z realitnej praxe nemavame negativne pripomienky od klientov na nasledovne kancelarie spominane z predchadzajucich prispevkov:

Velvet, Bond, Polis, Nelly a prirodzene nas tesi, ze aj Negotiant bol spomenuty. )))
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Ja mam aktualne velmi negativnu skusenost z realitkou v BA InReal,s.r.o. Amaterske sluzby. Chcela by som dat nejake hodnotenie na tuto realitnu lancelariu. Vedeli by ste mi poradit, su stranky na taketo vyjadrenia, kde by si buduci klienti vyberali podla referencii? Chcela by som dat komplexnejsie hodnotenie na tuto realitku a vyvarovat ostatnych.
Dakujem
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Skoda, ze nikto nic
0 0
negotiant negotiant

negotiant je offline (nepripojený) negotiant

V minulosti bola stránka http://staznosti.sme.sk/cat/20/Reali...utelnosti.html, len pravdepodobne už ďalšie príspevky pozastavili...

prípadne http://www.realitnekancelarie.net/

S negatívnymi skúsenosťami treba písať opatrne, aby to niekto náhodou nevyhodnotil ako poškodzovanie dobrého mena...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Určite takú RK, ktorá je členkou asociácie realitných kancelárií, v prípade akýchkoľvek problémov sa máš možnosť sťažovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať