Zavrieť

Porady

nastavenie skype

prosím vás o pomoc. čo a ako mám nastaviť aby ma počuli pri volaní v skype. Ja počujem volajúceho alo on nie. Prosím čo mám zle nastavené ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    alebo jednoducho si pychol mic. do zlej zdierky. V skype nic take nemusis nastavovat.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Inde Ti zvuk funguje? Nemá iba "na červeno preškrtnutý" t. j. vypnutý reproduktor?

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    Fero11 Pozri príspevok
    alebo jednoducho si pychol mic. do zlej zdierky. V skype nic take nemusis nastavovat.
    ďakujem , možno máš prvdu, ide to vyskúšať

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    ešte jedna otázka : prečo robí že keď voláme počúvam ako keby bola ozvena ? vie my niekto pomáhať ? prosím

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    arizona Pozri príspevok
    Používaj sluchátka- oveľa lepšia kvalita zvuku
    mám slúchadlo s mikrofónom. a včera kamarátka hovorila že ani ona nepočuje ma dobre.

    luna21 je offline (nepripojený) luna21

    Snažím sa poznať a pochopiť seba, aby som dokázala pochopiť ostatných a žiť tak, aby som život nepremárnila, ale prežila. ...viac luna21
    S podobným problémom mám vlastnú skúsenosť (mám vysokorýchlostný internet) - ak volám na pomalý internet, druhá strana ma počuje, ja však nepočujem. Ak volám niekomu s vysokorýchlostným internetom, obe strany sa počujeme.
    K tomu by sa mohli vyjadriť viac skúsení, ktorí tomu rozumejú.
    Prajem všetkým pekný deň.

    vasulka je offline (nepripojený) vasulka

    mam rada život vasulka
    já mam zase takýto problém: Druhá strana ma počuje dobre a já počujem 3x opakovaný zvuk a chrapot. Skype mi vypíše: Počúvate vysokokvalitný hovor. Čo to prosím môže robiť. Mam SKYPE 4.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    dobsony

    tie ozveny, ktoré počuješ, to je echo, pretože mikrofón zachytáva všetko, teda aj prichádzajúci hovor. Skús v lište vpravo dole pri hodinách PTM kliknúť na ikonku repráčika, dať Otvoriť nastavenie hlasitosti, otvorí sa ti Volume Control a v ňom uvidíš sadu bežcov (ak ho neuvidíš, tak ešte vo Volume Control>Možnosti>Vlastnosti nájdi Microphone v Prehravanie i Nahravanie a označ ho). Pod bežcom Microphone označ v štvorčeku Stlmiť. Vtedy mikrofón nezachytáva zvuk z reprákov. Taktiež v Skype môžeš regulovať v Nástroje>Nastavenia>Všeobecné>Zvukové nastavenia zamedziť, aby mikrofón bol extrémne citlivý. Zaznač len Automaticky upraviť nastavenia mikrofónu a Skype si to bude regulovať samo, podľa potreby. Tak isto môžeš (ale nemusíš) zaznačiť aj Automaticky upraviť nastavenia reproduktorov a Skype bude to robiť automaticky podľa prichádzajúcej úrovne. (Ja osobne to druhé si regulujem radšej sám. To prvé mi však k všeobecnej spokojnosti (a presne) robí Skype samo .

    Ešte poznámočka: nech si takto upraví vlastnosti zvuku aj druhá strana a potom je hovor fakt na vysokej úrovni (ako keby sedel vedľa teba).
    Naposledy upravil misoft : 18.06.09 at 19:14

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.