Zavrieť

Porady

Ako zarábajú inzertné stránky ???

Dobrý den Poradáci...
Viete mi niekto povedat ako funguju inzertne stranky co sa tyka financii?
Maju vobec dake zarobky?Ako sa dokazu udrzat nad vodou?

s pozdravom DragoBoarder
Filip Glasa spocitaj si kolko ma bazos topovanych inzeratov a hned vidis ze v ich priipade je to velmi dobry biznis.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenocka1950 je offline (nepripojený) Lenocka1950

    Lenocka1950
    Ahoj DragoB...., určite zarábajú veľmi dobre, ináč by tie stránky nikto nerobil. Choď si skúsiť podať nejaký inzerát, nech sa týka hocičoho a uvidíš, koľko zacvakáš. Tak a oni potom z týchto peniažkov žijú a nie hociako. Lena.
    Lenocka1950 Pozri príspevok
    Ahoj DragoB...., určite zarábajú veľmi dobre, ináč by tie stránky nikto nerobil. Choď si skúsiť podať nejaký inzerát, nech sa týka hocičoho a uvidíš, koľko zacvakáš. Tak a oni potom z týchto peniažkov žijú a nie hociako. Lena.
    no nechcem menovat stranky napr. baz...alebo hyper... tam za inzerat nic neplatis..len ked ich mas viacej...

    Lenocka1950 je offline (nepripojený) Lenocka1950

    Lenocka1950
    Ja za inzerát v týchto nákupných letákoch neplatím, že ho dostanem. Ja platím vtedy, keď nakúpim. Ideš kúpiť jednu vec, čo sa Ti zdá výhodná kúpa a okrem toho nakúpiš všelijaké hlúposti, ktoré nepotrebuješ. A ceny tovarov sú v obchodoch mnohonásobne vyššie, ako ich výrobná cena, takže aj po mnohých zľavách výrobca ešte nie je stratový. Videla som jeden dokument o výrobcoch Coca-coly. Mali pocit, že už nepotrebujú reklamu, že majú dobrý odbyt. Zastavili reklamu a okamžite klesol dopyt o 10 percent. Výrobcovia majú dobre zistené, že my ľudia sme jednoducho stádo.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    okrem služieb zadarmo majú rôzne platené naštandardné služby ako zvýraznený inzerát a podobne. Ak chceš byť v mase inzerátov prvý a výrazný, tak si priplatíš.

    Wotan je offline (nepripojený) Wotan

    Wotan
    Zhodou okolnosti som autorom aj prevadzkovatelom inzertnej stranky inb...r.sk.

    Inzeraty sa vkladaju zadarmo, plati sa len v pripade, ze si klient objedna tzv. topovanie - zvyraznenie inzeratu. V tom pripade si zvoli dobu topovania, uhradi sumu a jeho inzerat sa bude zobrazovat inou farbou, prioritne v kategorii, s aktivnym linkom na web a navyse u mna aj na uvodnej stranke. Tie sumy nie su take hrozne, myslim si.No a este inzertne stranky zvycajne profituju aj z reklamnych bannerov.

    Ako zarábajú inzertné stránky ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.