Zavrieť

Porady

Čo sa stalo s tlačiarňuu?

Zdravím všetkych technicky zdatných poraďákov.

Čo sa mohlo stať s mojou tačiarňou? HP 1110 - farebná. Tlačila som kurzový lístok. Vytlač vyliezla taká polovičatá. Čo malo byť čierne od vrchu strany bolo ale ku spodku to redlo. Priemerné kurzy - modrým atramentom boli vytlačené krásne. Myslela som, že tomu došiel atrament. Tak som ho doplnila.
Pri dopĺňaní som zistila, že atramentu tam bolo ešte dosť. Z tlačiva v pdf formáte vytlačí predtlač a to čo má byť doplnené, to tam chýba.
Naposledy upravil baranovicova : 12.06.05 at 19:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Je možné, že sa niečo stalo s tou čiernou škatuľkou? Keď som prehodila textový súbor do modrej farby, tak to vyltačilo. Nemáte niekto skúsenosti?

    Asi bude treba kúpiť nový kartrige

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Nie Lenka, farba nie je minutá, to som doplnila, asi sa niečo stalo s celou tou škatuľkou.
    Dcéra bola nešťastná, že si nemôže vytlačiť anglický ťahák, ktorý si pracne naťukala. Prehodila som jej to na modrú a tam to ide v pohode.
    Takže zajtra do mesta a kúpiť novú...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Máš laserovú tlačiareň, číslo mi veľa nehovorí, ale ak je laserová, tak by to mohlo byť s tou škatuľkou.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ešte záleží či máš dve krabičky na atrament. Zvykne byť jedna samotná čierna, druhá farebná, ale pri starších atramentových tlačiarňach je iba jedna tá krabička a vtedy sú v nej zmiešané všetky farby a mohla Ti priamo dojsť tá čierna.

    Majopa je offline (nepripojený) Majopa

    Majopa
    Pozres som na www.hp.com a do tlačiarne 1110 idú dve náplne. Čierna a farebná, čiže dve krabičky. Na týchto krabičkách sú zo spodu trysky-tlačové hlavy cez ktoré strieka atrament. Ak doplníš atrament nie najlepšej kvality, buď vyteká alebo upchá trysky. Nemám skúsenosti s doplňaním, kupujem nové.

    Treba si uvedomiť, že trysky majú určitú životnosť - nedá sa atrament doplňať do nekonečna. Ja typujem, že znesú tak 3-4 naplnenia maximálne.

    Ak chcete ušetriť, dajte ich naplniť firme, ktorá to robí profesionálne. Odovzdáte prázny a hneď vám dajú iný. Prázdnu krabičku treba naplniť čo najskôr, ak Vám bude stáť v skrini 3 mesiace, môžete ju zahodiť.

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Atrament som dopĺňala. Dnes som bola vo firme, kde predávajú a plnia. Povedala slečinka, že ak to nepotrebujem súrne, nech ich prinesiem obidve tie škatuľky, že ich odskúšajú. A keď nebude fungovať kúpim novú.

    Už som to bola aj vyzdvihnúť. Nefungovalo. A kúpila som nový toner. FUNGUJE
    Naposledy upravil Zuziana : 16.06.05 at 15:42

    Donda je offline (nepripojený) Donda

    Donda
    Mám tlačiareň Canon BJC-2100. V poslednej dobe mi čudne tlačila zostavy a nakoniec-včera si už ani neškrtla. Vôbec nereaguje, ani keď zdvihnem kryt, kde sa menia kazety. Mykala som káblami, kontrolovala som, či sú tam kde majú byť a nič. Neviete mi poradiť, čo s ňou môže byť?Dať ju do opravy, či vyhodiť?!

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Cena za servis je okolo 800 Sk/ hod takže pod 1000 Sk za opravu sa nedostaneš,porovnaj si koľko stojí nová tlačiareň ale opravy sa pri malých lacných tlačiarňach neoplatia

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Treba skúsiť priebežne čistiť na atramentkách aj trysky. Jemnučkou servítkou jemne pretierať, kým sa nanesená vrstva farby nevyčistí. Robí sa tam vždy, keď nedáte do tlačiarne originál náplň.

    Donda je offline (nepripojený) Donda

    Donda
    Trysky som kde-tu vyčistila. Lenže tlačiareň je momentálne úplne bez pohybu, bez akýchkoľvek reakcií...

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Poraďte mi,čo mám urobiť - mám Lexmarku atramentovu a keď cez ňu skenujem text stále mi nahadzuje preskenovaný text v češtine,nedarí sa mi nastaviť slovenčinu.ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.