Zavrieť

Porady

akym smerom?

Dobry den prajem..
V blizkej buducnosti by sme radi predstavili na slovenskom trhu novy produkt jedna sa konkretne o Tequilu. Po prieskume EU trhu a hlavne toho nasho slovenskeho sme dospeli k rozhodnutiu ze momentalne je trh pokryty len LOW-END produktami, bez dorazou na kvalitu, historiu, chut atd. zjednodusene tequila ktora sa predava na slovensku je daleko za priemerom tych pravych MADE IN MEXICO
..pokial mate napady akym smerom, vzhladom na hore uvedene fakty mohla alebo mala marketingova kampan takehoto produktu vyzerat sem s nimi
Rad by som celu kampan viedol stylom naucnym, teda ukazat ludom rozdiel, a viac dbat na kvalitu nez na nizku cenu, naucil ich ze "ked" tak co pit a preco... a rad by som vyzdvihol tradiciu a historiu samotneho produktu, naucit slovensky lud pit pre pozitok a nie ucinok ...

Niake napady ako zaujat, pripadne vybudovat doveru a teda PREDAVAT???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    no, to bude snáď na Nobelovu cenu, ak sa Ti podarí "naučiť slováčiskov piť pre pôžitok a nie pre účinok"

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Tak zaujímavý nápad. Zaujal ma hlavne preto, pretože aj ja pijem len kvalitný alkohol, respektíve vodku. Nijaku absolutku a finlandie, tie su oproti IMPERII nič. Takže, závysí od toho, že koľko chceš vraziť do marketingu. Preberieme si tri prípady. 1. Na marketing máš vyhradených 50 000,-Sk. Spravíš si reklamu v časákoch a slabších rádiách, pretože tie silnejšie berú pekný poplatok za 30 sekundový spot. Tiež doležité je mať prekrásnu flašku a nepreceniť príliš svoju tequillu. 2. Ak máš na marketing 200 000 a viac,-Sk. Spravíš si reklamu v silných denníkoch, týždenníkoch a najpočúvanejších rádiách. 3. 1000 000 a viac,-Sk Samozrejme najlepšia reklama aj niečo stojí. Reklamy v rádiách a časákoch ostávajú. Prichádza na rad TV, prenájom luxusného priestoru a ¨galavečer¨ týkajúci sa tvojho božského produktu, ktorý preceníš minimálne o 300%. Všetci snobi sa tam zídu. Ale je to skor obrovská teória. Vobec sa nevyznám do predaja alkoholu

    stewes je offline (nepripojený) stewes

    stewes
    presne tak zalezi len na tom kolko chces investovat do marketingu, a na zaklade toho sa vedia vypracovat plany, creativa a pod., ale preco sa tym trapit sam ked na toto vsetko su uz firmy

    ece je offline (nepripojený) ece

    ece
    No nie som si istý či slovenský trh je ten správny, kde uspejete, ale určite veľa šťastia.

    rastikus je offline (nepripojený) rastikus

    rastikus
    ece Pozri príspevok
    No nie som si istý či slovenský trh je ten správny, kde uspejete, ale určite veľa šťastia.
    Suhlasim s Ece. Skor si myslim, ze uspech by mal ludovy alkohol, ktory si moze dovolit kazdy, nie sica extrakvalitna, originalna mexicka tequila ale draha co si dovolia len snobi. Povedzme si na rovinu vacsina slovakov pije aby sa opilo nie aby si vychutnalo alkohol.

    NOrBO85 je offline (nepripojený) NOrBO85

    NOrBO85
    rastikus Pozri príspevok
    Suhlasim s Ece. Skor si myslim, ze uspech by mal ludovy alkohol, ktory si moze dovolit kazdy, nie sica extrakvalitna, originalna mexicka tequila ale draha co si dovolia len snobi. Povedzme si na rovinu vacsina slovakov pije aby sa opilo nie aby si vychutnalo alkohol.
    Klamal by som ak by som tvrdil ze touto temou som sa nezaoberal.. Je vsak potrebne podotknut ze sa bude jednat o tzv. "rodinu" produktov od jedneho vyrobcu v roznych cenovych hladinach, teda nebude sa jednat o alkohol urceny len pre vyvolenych... Su to 4 rozne produkty a kazda vrstva by si mala a dokazala najst a dovolit svojho favorita...
    Cenovo by konkurovala vyrobkom na trhu, a co sa kvality tyka dovolim si tvrdit ze by konkureciu mnohonasobne prevysila...

    NOrBO85 je offline (nepripojený) NOrBO85

    NOrBO85
    rastikus Pozri príspevok
    myslis, ze so 4 prouktmi prerazis, nieje to malo?
    Prave v tom si myslim je nasa vyhoda.. budeme promotovat a predavat len produkt jedneho vyrobcu, myslim ze na slovensku mame uz plno importerov a distributorskych sieti ktore ponukaju vsetok mozny alkohol od "a" po "z" , v zasade vsetky ponukaju to iste len cenova politikaje ina.. My prinasame a predstavujeme nieco nove

    rastikus je offline (nepripojený) rastikus

    rastikus
    NOrBO85 Pozri príspevok
    Prave v tom si myslim je nasa vyhoda.. budeme promotovat a predavat len produkt jedneho vyrobcu, myslim ze na slovensku mame uz plno importerov a distributorskych sieti ktore ponukaju vsetok mozny alkohol od "a" po "z" , v zasade vsetky ponukaju to iste len cenova politikaje ina.. My prinasame a predstavujeme nieco nove
    Predsa je vyhoda, prist napr. s 10 novymi produktmi, ked sa 3 z nich na trhu neuchytia mas dalsich 7, riziko mas rozlozene na viacej komodit.
    Ale som zvedavy ako dopadnes, hlavna vec je, ze si veris a ides si za svojim cielom. Drzim palcaky

    lota2 je offline (nepripojený) lota2

    lota2
    Je to dobrá voľba, skús svojich obchodných zástupcov poslať so vzorkami (predaj na skúšku) do rekreačných stedísk - letných aj zimných, ponúkni prevádzkovateľom hotelov a penziónov, reštaurácií atď. Tam sa rekreuje veľa snobov, ale aj obyčajných ľudí. Tento tovar na našom trhu chýba. Na dovolenke si vypije každý, aj taký, čo obyčajne nie, a vtedy hľadá kvalitu.
    Skús spraviť nejaké promo akcie. Neskúšaj to hneď s obchodnými reťazcami, lebo prerobíš aj gate.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.