Zavrieť

Porady

Usporiadat
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Viem, že cena pozemkov je pri BA vysoká, tak mi sme to riešili tak, že sme sa z Pezinku presťahovali do Sládkovičova, kde sú nehnuteľnosti o minimálne polovicu lacnejšie. Dochádzanie je sila zvyku. Obaja s manželom pracujeme v Bratislave, on chodí v inú dobu autom a ja neskôr vlakom. Cesta mi trvá zrýchleným spojom cca 25-30 min. Každý pracujeme v inej lokalite BA, on v Rači a ja v centre. Je to celkom fajn, nakoľko si vo vlaku na 15 min. tam aj späť podriemem. Poobede prídem domov čerstvá ako rybička. Nám to vyhovuje, cez týždeň skoro celý deň sme v meste a potom si vychutnávame tichúčko a pohodu malého mestečka a hlavne súkromie a výhody rod. domu.
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

borbi Pozri príspevok
chcel by som sa vas opytata hlavne asi tych co su z panelakov ci vam nechyba pohodlie sidliska myslim tym obchod skola skolka a hlavne mhd.z manzelkou zhaname pozemok uz dost dlho no orientujeme sa hlavne na primestsku cast ale s pozemkami je to bieda a hlavne drahota boli mozosti aj mimo mesta ale kedze manzelka nechodi na aute viaze hladanie vzdy na blizkost mhd taktiez sa nechce zasit do nejakej dediny kedze pochadzame obidvaja z mesta neviem ci sa to oplati prestahovat mimo mesto hlavne co sa tyka dochadzania velmi by sme chceli dom.
ano, toto je pravda: musim deti rozvazat do skoly a do skolky. Po 7 rokoch nejazdenia, ale s vodicakom som sa musela naucit soferovat. Urcite je lepsi pozemok blizko centra. Ale take uz nie su.
0 0
ivankah ivankah

ivankah je offline (nepripojený) ivankah

borbi Pozri príspevok
chcel by som sa vas opytata hlavne asi tych co su z panelakov ci vam nechyba pohodlie sidliska myslim tym obchod skola skolka a hlavne mhd.z manzelkou zhaname pozemok uz dost dlho no orientujeme sa hlavne na primestsku cast ale s pozemkami je to bieda a hlavne drahota boli mozosti aj mimo mesta ale kedze manzelka nechodi na aute viaze hladanie vzdy na blizkost mhd taktiez sa nechce zasit do nejakej dediny kedze pochadzame obidvaja z mesta neviem ci sa to oplati prestahovat mimo mesto hlavne co sa tyka dochadzania velmi by sme chceli dom.
my sme cerstvo prestahovani z ba na dedinu, takze este som si nie uplne zvykla na to, ze nemam vsetko a kedykolkvek po ruke, napr. nemozem chlieb kupit vecer o osmej, a este som si nezvykla na dochadzanie resp. caste a relativne dlhe cestovanie (doteraz som sa do prace dostala za 10 minut)...je to najma otazka zvyku a planovania a zrejme aj otazka ci skutocne velmi chcete dom.....z okolia ba sa celkom dobre da dostat do mesta busmi, navyse je velmi vela ludi, ktori takto funguju a zvladaju to....
0 0
annamari annamari

annamari je offline (nepripojený) annamari

Ja byvam v panelaku a dom je uz len spomienka,ale zaroven aj jeden z mojich uz nerealizovatelnych snov...ale to,co v oboch pripadoch pokladam za dolezite su susedia.Jeden zly sused pri rodinnom dome je niekedy horsi ako 16 susednych rodin v panelaku.Hoc byvam v tzv. klietke,paradoxne mam tu obrovsky pocit slobody,pretoze tu nikoho nezaujimam,kdezto na dedine v rodinnom dome,som bola ,neviem preco ,neustalym objektom zaujmu a klebiet...Keby som mala neobmedzenu moznost volby,tak si vyberiem malicky domcek,ale od najblizsich susedov vzdialeny aspon 15 m.
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

My mame velky byt s vlastnym kurenim, dobrych susedov (6bytovka), zahradku za domom, velky oploteny travnaty vybeh pred domom, vsetko poruke - sme max spokojni. Pre nas by bol dom s takouto rozlohou, polohou a v takom stave financne nemozny. A zase mat popri malych detiskach ledva pozliepanu chalupku a vsetko v nej robit na kolene, ked nie su nejake extra financie, ani cas a ani chut, tak to radsej nie.
Vsetko zalezi na financiach, ponuke a zivotnej situacii.
0 0
sedro sedro

sedro je offline (nepripojený) sedro

žiť v paneláku je žiť život susedov
0 0
georgeP georgeP

georgeP je offline (nepripojený) georgeP

My sme vyskusali byvat aj v rod.dome u rodicov, teraz sme sami v byte a od zaciatku sme vedeli, ze chceme dom, takze uz na tom pracujeme.Mame skusenosti aj s jednym,aj s druhym, bolo dobre u rodicov, lepsie je samym v byte a uz sa nevieme dockat, kedy budeme byvat vo vlastnom domceku.Takze jednoznacne rodinny dom!!!!
0 0
Milan.Žiška Milan.Žiška

Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

Som za rodinný dom, ale nechcem byť jeho otrokom.

Skúsil to niekto spočítať, koľko rodinných domov "treba postaviť", aby sme mohli bývať všetci v RD.

Bratislava by bola rozlohou zrejme až po Trnavu a Trnava po Nitru.

Napriek tomu som za RD.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať