Zavrieť

Porady

Aký profi kavovar

Planujeme otvoriť ... Chceme dvojpákový profesionálny kávovar v cene okolo 3000-3500Eur (cca90-105tis.SK). Viete mi poradiť nejakú značku alebo pripadne aj konkretny typ ??? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cabada je offline (nepripojený) cabada

    drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac cabada
    bazilicus Pozri príspevok
    Planujeme otvoriť ... Chceme dvojpákový profesionálny kávovar v cene okolo 3000-3500Eur (cca90-105tis.SK). Viete mi poradiť nejakú značku alebo pripadne aj konkretny typ ??? Ďakujem
    Ahojte,
    tiež budem otvárať kaviareň a hľadám kávovar, ktorý mojim hosťom urobí dobrú kávu. Naozaj dobrú.
    Všetky kaviarne (česť výnimkám) majú totiž rovnakú chuť kávy
    Ja chcem dobrú kávu.
    Poradí mi niekto z vlastnej skúsenosti, ktorý kávovar, resp. dodávateľ, či výrobca je naozaj dobrý??
    Díky vopred

    cabada je offline (nepripojený) cabada

    drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac cabada
    Ahoj,
    dík za návod
    Vyhľadávač bol to prvé, čo som urobila. Všetky témy sa bavia o kávovaroch do domácnosti alebo do firmy, ak sa nemýlim...
    Ja hľadám informáciu o kávovare profesionálnom do kaviarne.
    Je pravda, že e-mailom mi prišlo viac ponúk od najrozšírenejších značiek momentálne na trhu, ja som však na Porade hľadala osobnú skúsenosť.
    je to vyššia investícia, preto by mi to pomohlo.
    Išlo by to ??

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    cabada Pozri príspevok
    Ahoj,
    dík za návod
    Vyhľadávač bol to prvé, čo som urobila. Všetky témy sa bavia o kávovaroch do domácnosti alebo do firmy, ak sa nemýlim...
    Ja hľadám informáciu o kávovare profesionálnom do kaviarne.
    Je pravda, že e-mailom mi prišlo viac ponúk od najrozšírenejších značiek momentálne na trhu, ja som však na Porade hľadala osobnú skúsenosť.
    je to vyššia investícia, preto by mi to pomohlo.
    Išlo by to ??
    Tie linky som pridávala hlavne zakladateľovi témy, nakoľko je tu nováčik.
    Firmy , ktoré vyrábajú kávovary zväčša vyrábajú viacero druhov, tzn., že nielen pre domácnosti, ale aj pre väčšiu spotrebu.
    V tých témach sú spomínané viaceré značky a veľa dobrých tipov a zaujímavých názorov...takže som predpokladala, že to trošku pomôže...

    cabada je offline (nepripojený) cabada

    drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac cabada
    cabada Pozri príspevok
    Ahojte,
    tiež budem otvárať kaviareň a hľadám kávovar, ktorý mojim hosťom urobí dobrú kávu. Naozaj dobrú.
    Všetky kaviarne (česť výnimkám) majú totiž rovnakú chuť kávy
    Ja chcem dobrú kávu.
    Poradí mi niekto z vlastnej skúsenosti, ktorý kávovar, resp. dodávateľ, či výrobca je naozaj dobrý??
    Díky vopred
    Má niekto dobrú skúsenosť spolupráce s niektorou z firiem, ktoré na našom trhu dodávajú kávu a kávovar. Alebo, pil niekto niekde v kaviarni fakt dobrú kávu ?

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ja väčšinou svojim zákazníkom zvyknem odporúčať prenájom kávovarov. Ušetria sa tým dosť značne vstupné náklady. Okrem toho ten, kto kávovar dodáva väčšinou má aj iný doplnkový tovar, vie pomôcť s rozložením baru, montážou kávovaru s výberom dodávateľa kávy, atď.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.