Zavrieť

Porady

vynatie zpôdneho fondu

Vie mi prosim niekto poradit? vlastnim pozemky kusok od Bratislavy o rozlohe
niekolko desiatok arov specifikovanych na liste vlastnictva ako trvale travne porasty (kod 7100). Z toho celku su na LV specifikovane ostatne plochy 250 m (kod 14700). Na tychto ostatnych plochach by som chcel postaviť chatu.
Neviem či tie ostatne plochy treba zažiadať o vynatie alebo už su vynate.
Je pravdou ,že som o stavebne povolenie pisomne nežiadal,ale požiadal som o UPI k využitiu pozemku.Napisali mi ,že v zmysle uzemneho planu a podla špecifikacie na LV ho mozem vyuzivat na kosenie,na travnych plochach a co na ostatnych plochach?Ked som sa bol pytat na mestskom urade odbor stavebni sefka mi povedala ze tam nemozem postavit ani psiu budu!Tak som o stavebne povolenie ani neziadal.Prosim vas ako mam postupovat dalej ked je pozemok v extravilane mesta ale nie je v chranenej krajinnej oblasti.Som vylucne jedinnym vlastnikom.Inzinierske siete tam nie su ziadne a pristupova cesta je lesna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    vynatie zpôdneho fondu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.