Zavrieť

Porady

Už viete komu darujete 2%?

Nevedela som kde to zaradiť tak je to teda v kultúre
Chcete pomôcť zvieratkám a výstavbe nového útulku v Prešove?
Tak darujte svoje 2% z dane občianskemu združeniu Priatelia zvierat.
www.priateliazvierat.sk
Usporiadat
dadkapo dadkapo

dadkapo je offline (nepripojený) dadkapo

Nadácia a občianske združenie sú 2 rozdielne pojmy... A ak si myslíš, že sa na útulku dá nabaliť tak do toho. Založ nejaký a uvidíme, či ti to bude vynášať...
0 0
dadkapo dadkapo

dadkapo je offline (nepripojený) dadkapo

Hanelie ďakujem za rady. Volala nám pani z Kežmarského útulku, že sa tam máme prísť pozrieť ako to má vyzerať a že nám poradí ako na to. No zlatá bola
1 0
peru peru

peru je offline (nepripojený) peru

Pekný deň,
pracujem pre združenie IT a ja (Informačné Technológie a ja). Nechcem sa vyjadrovať k všeobecnej kritike. U nás všetci členovia pracujú zadarmo, rozdávame počítače školám, škôlkam a prežívame z darov našich členov. Máme referencie na našom webe, stačí zdvihnúť telefón a spýtať sa, či je pravda, čo tvrdíme.

Ak nás podporíte svojimi 2%, podporíte vzdelanie detí a dospelých. Jednoducho používanie počítačov je súčasťou budúcnosti a my to deti a dospelých učíme.

Všetko info je na www (bodka) itaja (bodka) sk

Rozdávajme spolu vzdelanie!

Ďakujeme.

Peter
0 0
qwer qwer

qwer je offline (nepripojený) qwer

hm to neviem ze komu
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

útulku :Tuláčik". U nás tiež nemajú podporu od mesta. Sľubov bolo až až. Robia to dobrovoľníci a psíkov majú umiestnených v dočasných rodinách. Nájdu sa aj dobrí ľudia. Dnes máme novoročné stretnutie spojené s prechádzkou psíkov z útulku.

Nadáciám už veľmi neverím tam je okolo toho veľa ľudí, a bohužiaľ niektorí aj za účelom obohatiť sa. Máloktorá nadácia zverejní výsledok zbierky a jej rozdelenie (koľko je z toho réžia).
0 0
peter3377 peter3377

peter3377 je offline (nepripojený) peter3377

akom kazdy rok- statu, a nic mu nedarujem , keby sa dalo nedam mu ani cent,
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať