Zavrieť

Porady

súhlas s príspevkom

Nechcem vyzerať ako úplny truľo, ale kto neviem má sa opýtať. Ako je to s "kariernym postupom" a súhlasmi a bodíkmi na porade?? Keď sa mi páčil nejaký príspevok, tak som "tam niečo zaklika, že sa mi to páči" a väčšinou mi poďakovali a ja sa debilne opýtam: za čo??
Usporiadat
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alla nestresuj, súhlas znamená, že súhlasíš s tým, kto príspevok napísal, ale nie že aj Ty napr....hlavne pokojne, nič sa nedeje Ale rieš tam, kde na Teba "útočia"
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

alla66 Pozri príspevok
zmätok mám aj ja...o ss nikto nevedel...čo je podľa teba správne?
každý chápe funkciu "dať súhlas".... podľa seba.Ďakujem, už nemám otázky
Svoj úmysel som deklarovala verejne a práva moderátorky mi pridelil majiteľ stránky.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
jozka56 Pozri príspevok
alla nestresuj, súhlas znamená, že súhlasíš s tým, kto príspevok napísal, ale nie že aj Ty napr....hlavne pokojne, nič sa nedeje Ale rieš tam, kde na Teba "útočia"
nestresujem....momentálne ma zaujímala táto téma , každý si vysvetľuje súhlas po svojom...Jožka prečítaj si Blankin príspevok podľa etikety.

Blankake Pozri príspevok
Podľa etikety Porady:

"13. Príspevku - odpovedi, s ktorou súhlasím, pridelím svoj súhlas (klikom na "Súhlasím"), aby som tak ostatným dal najavo, že ide o názor nielen autora príspevku, ale i môj. Prispievam tak k hodnovernosti dobrých odpovedí."

Takže pridaním súhlasu v nejakom príspevku vyjadrujem súhlas s názorom v danom príspevku - v odborných sekciách to môže slúžiť na zvýšenie dôveryhodnosti správnej odpovede a v neodborných témach to môže znamenať proste potvrdenie rovnakého názoru, ako uviedol pisateľ - nie je potrebné písať ďalší príspevok v podobnom duchu.

Aspoň takto to chápem ja...
...neútočím, nemienim plytvať s časom




Dav Pozri príspevok
Svoj úmysel som deklarovala verejne a práva moderátorky mi pridelil majiteľ stránky.
Súhlasím s tebou, som rada a držím palce a prajem pevné nervy...videla som už búrlivé reakcie na tvoju činnosť
Naposledy upravil alla66 : 19.08.09 at 21:18 Dôvod: gram.oprava
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ide o názor autora a aj môj, veď to je v poriadku. Ale to však neznamená, že chcem vykonávať činnosť autora príspevku. Alla je to OK. Si šikuľka, nerieš slovné ťahy.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Citát:
Pôvodca textu príspevku: Blankake
Podľa etikety Porady:

"13. Príspevku - odpovedi, s ktorou súhlasím, pridelím svoj súhlas (klikom na "Súhlasím"), aby som tak ostatným dal najavo, že ide o názor nielen autora príspevku, ale i môj. Prispievam tak k hodnovernosti dobrých odpovedí."

Takže pridaním súhlasu v nejakom príspevku vyjadrujem súhlas s názorom v danom príspevku - v odborných sekciách to môže slúžiť na zvýšenie dôveryhodnosti správnej odpovede a v neodborných témach to môže znamenať proste potvrdenie rovnakého názoru, ako uviedol pisateľ - nie je potrebné písať ďalší príspevok v podobnom duchu.

Aspoň takto to chápem ja...


alla66 Pozri príspevok

...neútočím, nemienim plytvať s časom
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Dá sa zmeniť meno v porade?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Martinka dá, ale musíš o to požiadať admina - teda Richarda
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Ako si pozriem príspevky v ktorých som dostala ocenenie?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
martina0203 Pozri príspevok
Ako si pozriem príspevky v ktorých som dostala ocenenie?
moje nastavenia < ďalšie nastavenia...tam vidíš , kto a kam ti dal ocenenie
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

martina0203 Pozri príspevok
Ako si pozriem príspevky v ktorých som dostala ocenenie?
Martinka, ale už sme ...
Moje nastavenia + ďaľšie nastavenia a zroluj nižšie

...použi aj vyhľadávač , ak niečo potrebuješ vedieť. Už je tu snád všetko zodpovedané.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Prepáčte
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pôvodca textu príspevku: alla66 Pozri príspevok
zmätok mám aj ja...o ss nikto nevedel...čo je podľa teba správne?
Doplnenie -Dav, zlúčila / podtrhla / si vo svojom príspevku dve myšlienky, ktoré nenadväzujú na seba...ak ich priradíš k sebe, vyjadrujú útok na tvoju osobu, čo nie je pravda

otázka: čo je podľa teba správne? - bola položená na môj predchádzajúci príspevok.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Baby,
začínam strácať prehľad
To ešte srandujete, či už sa vadíte??
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Muška Pozri príspevok
Baby,
začínam strácať prehľad
To ešte srandujete, či už sa vadíte??
Ja vysvetľujem, aby neprišlo k nedorozumeniu...už sa budem istiť...

máš pocit, že sa niekto vadí? __________________
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Alla
veď píšem, že strácam prehľad.
Na chvíľu som si odbehla....a niektoré riadky sa ináč čítajú ako ich pisateľ písal
0 0
Award Award

Award je offline (nepripojený) Award

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako môžem dať niekomu súhlas, keď sa mi nezobrazuje nikde "okienko" súhlas. Tak isto mám problém, že mi pri niektorých vstupoch napíše, že možné len pre registrovaných členov. Ja ešte nie som registrovaná, veď už tu vystupujem pod menom? Poraďte mi prosím.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Award Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa opýtať ako môžem dať niekomu súhlas, keď sa mi nezobrazuje nikde "okienko" súhlas. Tak isto mám problém, že mi pri niektorých vstupoch napíše, že možné len pre registrovaných členov. Ja ešte nie som registrovaná, veď už tu vystupujem pod menom? Poraďte mi prosím.
Súhlas pod príspevkom sa zobrazuje len keď si prihlásená. Po nejakej dobe "nečinnosti" ťa automaticky odhlási. Keď nechceš, aby sa to stávalo, zaklikni pri prihlasovaní "zapamätať"
0 0
Award Award

Award je offline (nepripojený) Award

Tak som sa odhlasila, a nanovo prihlásila, zaškrtla "zapamätať" a keď zakliknem "zelený palec" - že príspevok pomohol napísalo mi, že len pre registrovaných členov. Tak neviem, kde robím chybu, nemá to súvis s tým, že som na porade zaregistrovaná od minulého týždňa a ešte nie je všetko aktívne?
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Award Pozri príspevok
Tak som sa odhlasila, a nanovo prihlásila, zaškrtla "zapamätať" a keď zakliknem "zelený palec" - že príspevok pomohol napísalo mi, že len pre registrovaných členov. Tak neviem, kde robím chybu, nemá to súvis s tým, že som na porade zaregistrovaná od minulého týždňa a ešte nie je všetko aktívne?
Neklikaj na zelený palec ale na slovíčko "súhlasím" a vtedy sa pod príspevkom zobrazí Tvoje meno (na znak súhlasu)

Ináč, pre novo registrovaných členov platia určité obmedzenia...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Award Pozri príspevok
Tak som sa odhlasila, a nanovo prihlásila, zaškrtla "zapamätať" a keď zakliknem "zelený palec" - že príspevok pomohol napísalo mi, že len pre registrovaných členov. Tak neviem, kde robím chybu, nemá to súvis s tým, že som na porade zaregistrovaná od minulého týždňa a ešte nie je všetko aktívne?
Málo príspevkov a krátka doba registrácie, si myslím ja.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať