Zavrieť

Porady

Zverenenie účt.závierky v Obch.vestníku

Dobrý deň,

vedel by mi niekto poradiť, či máme ako nezisková organizácia povinnosť odoslať účtovnú závierku na zverejnenie do Obchodného vestníka?
Ak áno, aký je postup?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Mihala
    Dobrý deň,

    vedel by mi niekto poradiť, či máme ako nezisková organizácia povinnosť odoslať účtovnú závierku na zverejnenie do Obchodného vestníka?
    Ak áno, aký je postup?

    Ďakujem
    V OV zverejňujú účtovnú závierku len spoločnosti s povinnosťou auditu /§21 odst. 2 zákona o účtovníctve/.
    Naposledy upravil evina : 16.06.05 at 12:14

    Mihala je offline (nepripojený) Mihala

    Mihala
    Ďakujem Judy, musím sa na to pozrieť. Aj keď nechápem, prečo máme platiť, keď si to vymyslel niekto iný. Ale nevadí, veď peňazí máme habadej, sme totižto nemocnica...

    Pekný deň

    Zverenenie účt.závierky v Obch.vestníku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.