Zavrieť

Porady

Hrca v krku ...

Ahojte.
Rada by som sa vas spytala, aky mate nazor na toto: najskor som tomu nevenovala pozornost, ale uz ma to hneva - velmi dlho uz mam neustale - ako sa vravi - hrcu v krku - jednoducho pocit, akoby bol clovek stale zahlieneny, zachripnuty.
Neviete, ci to nieco nemoze znamenat? Pocula som nieco o stitnej zlaze, ale nie som si ista...
Vdaka za radu.
Katka
Usporiadat
KatkaGaraiova KatkaGaraiova

KatkaGaraiova je offline (nepripojený) KatkaGaraiova

58vlasta Pozri príspevok
No Katka, neviem koľko máš rokov, ale ak si po štyridsiatke, nebudú to príznaky menopauzy? V tom prípade aj gynekologické vyšetrenie. Ak nemáš toľko, prepáč...
... celkom som sa pobavila... mam tu aj foto..uff
ouki, mam len 24, takze na menopauzu to este nebude...
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
KatkaGaraiova Pozri príspevok
... celkom som sa pobavila... mam tu aj foto..uff
ouki, mam len 24, takze na menopauzu to este nebude...
Katka, podľa mňa to bude najskôr problém so štítnou žľazou. Výsledok však ukáže až odborné vyšetrenie.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

náhodou som si prečítala tvoj príspevok ,že si akože stále zahlienená,zachripnutá aťd.ja mam to isté,ktomu musím stále akože odkašliavať,čistiť hrdlo.ja sa čudujem,že ťu často čítam :ľudia ,neviete čo to je?ktomože liečiť cez internet?len samé dohady.každý si musí uvedomiť,je to moje zdravie,idem k doktorovi,už na začiatku berie krv,aj z tej dosť vidí,a ide to ďalej a ďalej.vyšetrili mi že mám reflux,zvierač nefunguje,to mi ide udajne do pažeráka,dráždi sliznicu,musím stále čistiť hrdlo,či kašlom,prehltaním,niekedy som zachripnutá aťd.často som kašlala,myslele som si že mám niečo s plucami,ale že vraj od žaludka sa tiež kašle,čo je možné,a zase niečo nové.no čo už,trpieť.
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
daria29 Pozri príspevok
náhodou som si prečítala tvoj príspevok ,že si akože stále zahlienená,zachripnutá aťd.ja mam to isté,ktomu musím stále akože odkašliavať,čistiť hrdlo.ja sa čudujem,že ťu často čítam :ľudia ,neviete čo to je?ktomože liečiť cez internet?len samé dohady.každý si musí uvedomiť,je to moje zdravie,idem k doktorovi,už na začiatku berie krv,aj z tej dosť vidí,a ide to ďalej a ďalej.vyšetrili mi že mám reflux,zvierač nefunguje,to mi ide udajne do pažeráka,dráždi sliznicu,musím stále čistiť hrdlo,či kašlom,prehltaním,niekedy som zachripnutá aťd.často som kašlala,myslele som si že mám niečo s plucami,ale že vraj od žaludka sa tiež kašle,čo je možné,a zase niečo nové.no čo už,trpieť.
Želám pohodový deň. Ja si myslím, že tu nejde ani tak o stanovenie diagnózy/ tú ani lekár, ktorý pacienta vidí, nevie vždy hneď presne stanoviť a cez internet sa to už vôbec nedá / , ale skôr ide o to, aby sme z vlastných skúsenosti poradili, čo nám pomohlo, aké vyšetrenia sme absolvovali...Súhlasím s Tebou, každý je zodpovedný za svoje zdravie a preto pri zdravotných problémoch treba navštíviť lekára.
0 0
evulkamt evulkamt

evulkamt je offline (nepripojený) evulkamt

saska_1 Pozri príspevok
Moze ti to inak robit aj krcna chrbtica
saska_1...ako si to myslela s tou krcnou chrbticou? Ja mam uz par dni pocit v krku,ze mi tam nieco vadi (pri prehltnuti mi obcas akoby chrupne . Stitnu zlazu mam v poriadku, sono ukazalo par malinkych cyst (predpokladam, ze sono stitnej zlazy by ukazalo, ze je v krku nieco, co by tam nemalo byt) a pravdou je, ze mam problemy s chrbticou..preto by som bola rada, keby si mi trosku objasnila odkial mas info, ze to moze byt aj z toho. Dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať