Zavrieť

Porady

Vztahy na pracovisku

Apelujem na všetkych , ktorí majú alebo mali zle pracovné vzťahy s nadriadenými ,pretože "VY" ako pracovník plniaci si svoje povinnosti ste v očiach " majstra" - nadriadeného, neustále osoba, ktorá nieje schopná. Vrcholom všetkého je keď Vám začne nadávat do kok.... a to bez dôvodu. Ako sa braniť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    A sa takto vyjadruje tvoj nadriadený, svedčí to o jeho inteligencii. Priznám sa, za mojich 27 rokov práce som sa s takýmto správaním nestretol. Každý nadriadený má svojho nadriadeného. Bolo by dobré, keby si na to mal svedka. Tak, ako platia predpisy pre nás tu dolu, tak platia aj pre toho tam hore. Toto je zložité, zvlášť v dnešnej dobe. Neviem čo je lepšie, baviť sa v práci z hulvátom alebo s hňupom, čo sa na inteligenta hrá. Ja mám celý management zo zahraničia, všetci sa tvária, ako rozumejú práci a pritom nevedia, o čom ta práca je.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Rázne povedať šéfovi, že si to nepraješ,aby sa voči Tebe takto vyjadroval.
    Bud ustúpi on, lebo Ty.
    Ale on to asi nebude...Takže si nájdi inú prácu, s iným šéfom a s jeho chybami. Lebo každý má niečo,záleží od teba, čo si ochotný tolerovať a čo nie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.