Zavrieť

Porady

Stretko v Maďarsku

bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Po krátkom uvažovaní sme sa dohodli že urobíme jedno zahraničné stretko v čárde v Maďarsku blízko pri Bratislave,Kto chce môže sa pridať.Predbežný účastníci-accad,beata,eviketa,muška,zuzka a ja.Ešte nie je isté či to bude obed alebo večera.Z praktického hľadiska je lepší obed-dosť veľké porcie a je hriech niečo vynechať . Ale dá sa aj na večeru.Takže sypte návrhy
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

aj ja som našla s hodinami http://nyitva.hu/megjelenit/megjelen...?azonosito=104
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

evina Pozri príspevok
No ja sa odpojím už a zajtra nakuknem, či nebude obed v Rakúsku a v nedeľu ...

P.s. Nemám ešte nahodené zimné gumy.
K wiener Schnitzel by si ich asik mala mat nahodene (... tie zimne gumy)
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Myslím že ten môj link je lepší, je tam aj sortiment aj akciový leták len treba náhodne klikať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

...a vedieť po maďarsky
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Inak Evina by predtým mala ísť na komplet technickú kontrolu a generálku auta, zatiaľ sa vždy niečo prihodilo
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

bepo Pozri príspevok
Inak Evina by predtým mala ísť na komplet technickú kontrolu a generálku auta, zatiaľ sa vždy niečo prihodilo
Sak nejdeme tak daleko, aby to nezvladla naspat aj pesi. Aspon bude aj turistika.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Beriem rukavice, naolejujem hever, mám súpravu náradička, beriem igelitové vrecia, ak niekoho niečo napadne tak nech doplní výbavu
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

bepo Pozri príspevok
Beriem rukavice, naolejujem hever, mám súpravu náradička, beriem igelitové vrecia, ak niekoho niečo napadne tak nech doplní výbavu
... ako sucast vybavy nezabudni dobre nabitu kreditku a debetku a plnu penazenku
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

bepo Pozri príspevok
Inak Evina by predtým mala ísť na komplet technickú kontrolu a generálku auta, zatiaľ sa vždy niečo prihodilo
No bepo plesni si. Mne sa neprihodilo nič, len som mala defekt a ten neviem ako zistí generálka Apropo bola som na pravideľnej servisnej kontrole v utorok.
Ostatné udalosti sa predsa týkali Tvojho auta, tak dúfam, že servis vrátanie umyvárky stihneš Ty do soboty
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju Pozri príspevok
Sak nejdeme tak daleko, aby to nezvladla naspat aj pesi. Aspon bude aj turistika.
Neviem prečo peši, keď pôjdem Bepovým autom
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

evina Pozri príspevok
Neviem prečo peši, keď pôjdem Bepovým autom
Si presvedcena, ze sa podari bepovmu aftu dojst do ciela, ked nemas Tvoje v poriadku?

P.S.
Preventivne som si jednu plesol. KSENP
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

No neviem kvôli komu som minule umýval vnútrajšok auta, zato tie igelitové vrecia
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju Pozri príspevok
Si presvedcena, ze sa podari bepovmu aftu dojst do ciela, ked nemas Tvoje v poriadku?
Ja neviem, čo nevieš čítať? Šak ja moje mám v poriadku ...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

bepo Pozri príspevok
No neviem kvôli komu som minule umýval vnútrajšok auta, zato tie igelitové vrecia
Vy vážne neviete čítať Šak som napísala, že ostatné udalosti sa prihodili v Tvojom aute
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

evina Pozri príspevok
Ja neviem, čo nevieš čítať? Šak ja moje mám v poriadku ...
slovicko "nevies" by som nahradil slovickom "nestihas"
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Podľa mňa na Evine je kliatba takže ja to vidím tak že zoberiem prívesný vozík a doň Evina v motoprilbe
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

....kým ja som si povyberala čo si v Mošoni nakúpim, ste sa tu nejako rozkecali
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

bepo Pozri príspevok
Podľa mňa na Evine je kliatba takže ja to vidím tak že zoberiem prívesný vozík a doň Evina v motoprilbe
..Peťo, že si si Ty na večer niečo "švihol", keď máš také husté reči
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

bepo Pozri príspevok
Podľa mňa na Evine je kliatba takže ja to vidím tak že zoberiem prívesný vozík a doň Evina v motoprilbe
Z oných udalostí si mal problémy vždy& Ty...tak veru neviem na kom je tá kliatba.

Defekt si musel spoluopravovať, Tvoje auto avízovalo defekt bez skutočnosti a ostatná udalosť sa dotkla tiež Tvojho auta . Takže bacha, aby sa Ti neodtrhla zadná maska
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
....kým ja som si povyberala čo si v Mošoni nakúpim, ste sa tu nejako rozkecali
A z čoho si vyberala?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať