Zavrieť

Porady

pokles alebo nie?

Dobry den otvaram E shop s LCD.plazmami a fotoaparatmi.Prosim Vas o INFO-Pocitujete pokles v trzbe?ak ano,kolko percentny a v ktorom kraji?Dakujem Vam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    no vzhladom na to kolko eshopov uz predava tento tovar tak to budes mat doost tazke, a pokles je takmer vsade.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Dneska v TV ukazovali prazdne kaviarne, vinarne. Uz sa konci doba 50 korunovych pollitrakov piva v blave. Nakratko pridu aj vypalnici. Hned ako sa budu zatvarat krčmičky v meste a nebude obrat.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    duves Pozri príspevok
    Dneska v TV ukazovali prazdne kaviarne, vinarne. Uz sa konci doba 50 korunovych pollitrakov piva v blave. Nakratko pridu aj vypalnici. Hned ako sa budu zatvarat krčmičky v meste a nebude obrat.
    niekde to tu tuším bolo písané, že úspech momentálne budu mat skor krcmy 4. cenovej a lacnejšie bary.

    Inak, pokles predaja je ale sposobeny viacerymi faktormi.
    - Niektori ludia vela kupovali v decembri - chceli minut sk koruny.
    - Poniektori sa trochu obavaju narabania s €. Predsa len chvilu trva, kym sa človek naučí, čo a ako, a aby neostal na konci mesiaca bez penazi
    - V stavebníctve je veľká pravda, že ťažko porovnávať s minulou zimou, ked bolo iné počasie a v podstate nemrzlo, mohlo sa pracovat. Čo predtym nebývalo
    - veľa robí aj to, že o kríze sa rozpráva všade. Aj ked je pravda, že vačšina o prácu nepríde. Ved je len pár rokov, čo bla nezamestnanosť okolo 20%. Zrazu sa to prehuplo a nedali sa zohnať pracovníci. Teraz ešte ani zdaleka nie je taká situácia.

    Ja svojim spôsobom túto krizu aj vítam. Ja viem, silné slová. Ale mne sa veľmi nepáči nadspotreba, na ktorú sme sa v kratkej minulosti navykli. Načo niečo opravovať - vyhodíme a kúpime nové. Ved je to lacné. Stále to niekde v číne chrlia v obrovských množstvách.


    Viem, bude aj zopár takých, čo nedopadnú najlepšie. Ale vo vyhrotených situáciach človek príde na to, že k životu toho až takveľa nepotrebuje.
    A je nepodstatné, či má najnovší model telefonu - možno si spomenieme na to, že osobný kontakt je lepší ako sms.
    Ano, aj navigácie sú super, ale dá sa aj podľa máp. Ved do navigácii sme tak chodili bežne a pomaly stratíme schopnosť čítať mapy.
    A tak by som mohla pokračovať.

    ja vidím isté východisko aj v takom viac "komunitnom" sposobe života. Radšej dam Ferovi od susedov opraviť topánky ako by som ich mala vyhodiť a kúpiť daľšie lacné z číny. Okrem toho, že ušetrím, tak som prispela aj k ochrane životného prostredia , lebo ked tie topánky nekúpim, tak sa nemuseli sem z tej číny prepraviť.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Dáša_ Pozri príspevok
    ja vidím isté východisko aj v takom viac "komunitnom" sposobe života. Radšej dam Ferovi od susedov opraviť topánky ako by som ich mala vyhodiť a kúpiť daľšie lacné z číny. Okrem toho, že ušetrím, tak som prispela aj k ochrane životného prostredia , lebo ked tie topánky nekúpim, tak sa nemuseli sem z tej číny prepraviť.
    Tak ma napada, že aj porada je vlastne taká komunita - ja už tuším od kedy chodim sem, nechodim na školenia a odhlasila som aj nejaké časopisy.
    (teda nemínam benzín, papier na časopisy, tak vlastne porada je enviromentálny projekt )
    A pri internete by som sedela aj tak, akurát by som surfovala po iných stránkach...

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    dobry den Dáša cital som viacere Vase nazory,aj to,ze mate shop.mohlolby som Vas kontaktovta mailom a opytat sa Vas na par veci?ak by Vam to nevadilo,to je moj mail Lucius-IL@azet.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.