Zavrieť

Porady

Príspevok na podnikanie pre nezamestnaných

Som vedená na Úrade práce a chcem začať podnikať. Ak chcem dostať príspevok na podnikanie z Úradu práce, musim tam najskôr predložiť svoj podnikateľský projekt. Neviem však, ako by mal vyzerať, čo tam treba napísať, uviesť, je to niečo ako žiadosť? Poraďte mi, prosim (čo najskôr). Vďaka.
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    r_d_h je offline (nepripojený) r_d_h

    r_d_h
    zay Pozri príspevok
    Som vedená na Úrade práce a chcem začať podnikať. Ak chcem dostať príspevok na podnikanie z Úradu práce, musim tam najskôr predložiť svoj podnikateľský projekt. Neviem však, ako by mal vyzerať, čo tam treba napísať, uviesť, je to niečo ako žiadosť? Poraďte mi, prosim (čo najskôr). Vďaka.
    Zuzana
    Musis ist na UP si vyziadat potrebne formulare na ziadost na podnikanie mas tam aj navod ako si predstavuju aky by mal byt podnikatelsky zamer. Ak budes tam mat ziadost tak ta zavolaju na kurz pre zacinajucich podnikatelov ktory musis absolvovat a spravit testy ktore vypracuvava UP.

    Podnikatelsky zamer osnova:
    1. Údaje o žiadateľovi
    2.Charakteristika zámeru
    3.Postup realizácie zámeru
    4.Miesto realizácie zámeru
    5.Marketingové informácie
    6.Slabé a silné stránky zámeru
    7.Finančná prognóza
    8.Doplňujúce údaje
    9.Kalkulácia predpokladaných nákladov

    Financnu prognozu budes musiet na samostatny folmular rozpracovat na 4 roky.

    tatramat je offline (nepripojený) tatramat

    tatramat
    Financnu prognozu budes musiet na samostatny folmular rozpracovat na 4 roky.

    ???

    podniky majú problém prognózovať svoje tržby na 1 rok dopredu, futurizovať na 4 roky je voľná fantázia

    Príspevok na podnikanie pre nezamestnaných

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.