Zavrieť

Porady

Podávanie výkazov cez EZU

Pekný večer poradáci mám taký problém ešte som taký neriešila preberám firmu z iného okresu neviete mi poradiť čo mi z toho vyplýva ide mi o výkazy do SP musím u nich niečo zmeniť keď to je iný okres ostatné firmy mám registrované v mojom okrese.Ešte Vás poprosím nakoľko napr. výkaz DPH neodovzdávam elektronicky u nich asi budem musieť neviete mi poradiť ako sa to vybavuje na daňovom úrade čítala som na daňovom portáli ale som z toho blbá / nedostatok miesta v mozgu/ Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Monika C. Pozri príspevok
    Pekný večer poradáci mám taký problém ešte som taký neriešila preberám firmu z iného okresu neviete mi poradiť čo mi z toho vyplýva ide mi o výkazy do SP musím u nich niečo zmeniť keď to je iný okres ostatné firmy mám registrované v mojom okrese.Ešte Vás poprosím nakoľko napr. výkaz DPH neodovzdávam elektronicky u nich asi budem musieť neviete mi poradiť ako sa to vybavuje na daňovom úrade čítala som na daňovom portáli ale som z toho blbá / nedostatok miesta v mozgu/ Ďakujem.

    Na výkazoch do SP sa nič nemení, vo všetkých okresoch sú rovnaké. Čo sa týka podávania výkazov DPH treba sa informovať na DÚ. Ak tomu nerozumieš, tak tam zavolaj. Ja si myslím, že Ti ochotne poradia.

    Podávanie výkazov cez EZU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.