Zavrieť

Porady

rucna autoumyvarka

ahojte chcem si otvorit autoumyvarku s kamaratom chceme sro,potrebujem zodpovedat vsetky otazky co sa tyka ci byt platcom dph,alebo radsej nie,aky je v tom rozdiel ked budem poskytovat sluzby.co potrebujem k vybaveniu sro,kolko ma to bude stat a na ake urady sa mam vlastne obratit?dakujem vam vsetkym za rady,verim ze aj ja vam v buducnosti poradim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    erik tkacik Pozri príspevok
    ahojte chcem si otvorit autoumyvarku s kamaratom chceme sro,potrebujem zodpovedat vsetky otazky co sa tyka ci byt platcom dph,alebo radsej nie,aky je v tom rozdiel ked budem poskytovat sluzby.co potrebujem k vybaveniu sro,kolko ma to bude stat a na ake urady sa mam vlastne obratit?dakujem vam vsetkym za rady,verim ze aj ja vam v buducnosti poradim.
    Ak chcete iba ručne umývať autá, tak môj osobný názor je, že nepotebujete byť plátcom DPH.
    Vaše vstupy budú zrejme minimálne. Služba je určená pre konečného zákazníka, nielen pre firmy. Pre nich by sa to umývanie DPH predražilo.

    denisie je offline (nepripojený) denisie

    denisie
    Dáša_ Pozri príspevok
    Ak chcete iba ručne umývať autá, tak môj osobný názor je, že nepotebujete byť plátcom DPH.
    Vaše vstupy budú zrejme minimálne. Služba je určená pre konečného zákazníka, nielen pre firmy. Pre nich by sa to umývanie DPH predražilo.
    súhlasím,v tomto prípadu, platiteľ DPH by bola skôr nevýhoda ako výhoda, a okrem toho načo byť platcom, pokiaľ táto povinnosť nevyplnie zo zákona

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.