Zavrieť

Porady

Bezpečnostné dvere

Rád by som kúpil bezpečnostné dvere do bytu, prosím o pomoc, viete odporučiť akú značku Adlo, Sherlock, Exklusiv, alebo niečo iné?
Máte s nimi vlastné skúsenosti, čo by ste spravili ináč, teraz po dlhšom používaní?
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
slavica Pozri príspevok
S tými Exkluziv, to nie je tak ako píšeš, napísala som ti ss , tak aby si neodradzal prípadných záujemcov. Mám to overené...ty si to len počul
takže španielske, ISEO,kriminalistické potvrdenie, na základe kódu vyrobia další kľúč, a na základe požiadavky ti tam dajú akú chceš vložku..takže tak ...môj overený postreh .
ISEO sú taliani. A ono to funguje tak, že iba niekoľko rokov po zavedení novej vložky do predaja výrobca garantuje to, že sa dá urobiť kópia iba podľa kartičky priloženej do balenia vložky. ISEO je na trhu už zopár rokov a teraz sa dá urobiť kópia hocikde...stačí priniesť kľúč.
Keď som kupoval dvere, tak som si dal vypracovať ponuky od 5tich firiem. Cena bola stále o tom istom..a bolo úplne jedno, či bola výmena so zárubňou alebo bez. Tak som sa nakoniec rozhodol pre jednu firmu z okolia BA, a potom som zistil, že tú iba vložku ISEO, ktorá normálne sotojí do 1000SKK mi ten zárobkuchtivý ujo predal za 2500SKK..to nehovorím o kovaní, kde mal taktiež cez 150% maržu.
0 0
350zet 350zet

350zet je offline (nepripojený) 350zet

skús tie najlepšie, aké mám ja doma od firmy Erik Današ - ČADA
0 0
350zet 350zet

350zet je offline (nepripojený) 350zet

Určite viem poradiť.....mal som dvere Sherlock a nebol som s nimi spokojný.....potom som našiel takú malú reklamu s odkazom na firmu Erik Današ - ČADA a už ich mám dva roky a dvere sú super....super tesnia, idú ako po másle.....navyše majú 6 bezpečnostných bodov a zaliali mi aj zárubňu....jednoznačne odporúčam
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Erik je tvoj otec alebo si to ty ? )
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

350zet Pozri príspevok
skús tie najlepšie, aké mám ja doma od firmy Erik Današ - ČADA
Tie dvere nevyrába táto firma, je to len firma, čo ich montuje... Výrobca je iná firma.
0 0
350zet 350zet

350zet je offline (nepripojený) 350zet

Chobot Pozri príspevok
Tie dvere nevyrába táto firma, je to len firma, čo ich montuje... Výrobca je iná firma.
Chobot, ty si naozaj chobot....mne je jedno, kde tie dvere boli vyrobené, či u neho v obývačke, či si ich robí sám alebo ich pre neho robí niekto iný....ani majiteľ Sherlocku ich nevyrába osobne, robia to pracovníci v dielni....podstata je ale v tom, že tie dvere od Čada sú kvalitné, za tie roky som s nimi nemal najmenší problém....prístup pána Današa bol tiež na vysokej úrovni....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

350zet Pozri príspevok
Chobot, ty si naozaj chobot....mne je jedno, kde tie dvere boli vyrobené, či u neho v obývačke, či si ich robí sám alebo ich pre neho robí niekto iný....ani majiteľ Sherlocku ich nevyrába osobne, robia to pracovníci v dielni....podstata je ale v tom, že tie dvere od Čada sú kvalitné, za tie roky som s nimi nemal najmenší problém....prístup pána Današa bol tiež na vysokej úrovni....
Chobot to napísal pre info, ale ty si to napísal ako.....no comment, hlavne ten úvod, na toto nie sme tu zvyknutí.
A aby si vedel ja mám ešte lepšie.

ešte že si sa ozval po roku..., alebo 3x za 2 roky ...
Naposledy upravil Halli : 20.10.10 at 21:33
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

350zet Pozri príspevok
Chobot, ty si naozaj chobot....mne je jedno, kde tie dvere boli vyrobené, či u neho v obývačke, či si ich robí sám alebo ich pre neho robí niekto iný....ani majiteľ Sherlocku ich nevyrába osobne, robia to pracovníci v dielni....podstata je ale v tom, že tie dvere od Čada sú kvalitné, za tie roky som s nimi nemal najmenší problém....prístup pána Današa bol tiež na vysokej úrovni....
Nechápem, načo reaguješ na skoro rok starú tému? čo máš potrebu zase vytiahnuť svoju firmu na svetlo? Máš tu 3 príspevky a všetky reklama na firmu Čada. Však v poriadku keď ti ich montovali, nikto sa s tebou neháda, ak si s nimi spokojný. Ale pre úplnosť by bolo dobré spomenúť, že ide o dvere tejto firmy:

http://www.kbmetal.sk/vlozky.html

Kto chce, môže si ich objednať priamo u nich, alebo u inej montážnej firmy.

Inak dvere, čo mám ja, tiež super tesnia, idú ako po masle a navyše majú až 15 bezpečnostný bodov plus 6 bodov ovládaných prídavným zámkom! A zaliata zárubňa je u bezpečnostných dverách už skoro samozrejmosťou.

Ak napr. Jožko Mrkvička montuje dvere značky ABC, tak nebudem hovoriť, že mám dvere Jožka Mrkvičku, ale že mám dvere značky ABC.
0 0
pildo pildo

pildo je offline (nepripojený) pildo

kedze je tu viacero tem, napisem aj sem. akurat sa rozhodujem, ake dvere si dat urobit. Rodicia si davali par rokov dozadu dvere od Seidoor-u a su spokojni. bezpecnostne dvere v 3 triede s protipoziarnou ochranou a novou zarubnou maju za 860€. Vyrabaju sa v BB (akurat som telefonoval s ich pracovnikom). Mate s nimi niekto skusenosti? ADLO mi poslalo ponuku s rovnakymi parametrami na 1200€ co sa mi zda vela. kuk http://www.bezpecnostne-dvere.eu/ alebo http://www.protipoziarne-dvere.eu/ a napiste co si o nich myslite. mam momentalne trosku dilemu, predsa len 900€ nie je najmensi peniaz.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pildo Pozri príspevok
kedze je tu viacero tem, napisem aj sem. akurat sa rozhodujem, ake dvere si dat urobit. Rodicia si davali par rokov dozadu dvere od Seidoor-u a su spokojni. bezpecnostne dvere v 3 triede s protipoziarnou ochranou a novou zarubnou maju za 860€. Vyrabaju sa v BB (akurat som telefonoval s ich pracovnikom). Mate s nimi niekto skusenosti? ADLO mi poslalo ponuku s rovnakymi parametrami na 1200€ co sa mi zda vela. kuk http://www.bezpecnostne-dvere.eu/ alebo http://www.protipoziarne-dvere.eu/ a napiste co si o nich myslite. mam momentalne trosku dilemu, predsa len 900€ nie je najmensi peniaz.
Pildo, keby tu bolo 20 tém ohľadne bezpečnostných dverí, tak napíšeš 20 príspevkov, do každej témy ten istý?

Nemusíš zadávať otázku 2, 3 či viac krát. Stačí v jednej téme, aby si tu nerobil bordel. Zvyšné 2 príspevky som ti vymazal, takže prípadné odpovede hľadaj len v tejto téme.
0 0
easton1818 easton1818

easton1818 je offline (nepripojený) easton1818

Ahojte, ja som chcel Shewrlocky len ma potom zarazil nazor jedneho pana v tejto diskusii http://stavebnecentrum.sk/diskusia/tema/14
on tam psie ze ich pomer cena vykon je slaby, mate nejke skusensoti aj s inymi znackami co maju dobre certifikaty? Diky
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať