Zavrieť

Porady

ELDP

Nemá niekto skúsenosť s vystavovaním ELDP po aktualizácii programu? teraz mi vrátili ELDP, že sú zle - za staré roky mi vyhodilo sumy napr. 56860,00 a to má byť len od roku 2009.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    tak skús vystaviť ELDZ do roku 2008, a potom v roku 2009 nový ELDZ. Teda toto nie, podľa vyjadrenia SP.
    Buď upraviť, alebo prepísať na ich tlačivo.
    Naposledy upravil lenkak : 16.02.09 at 12:04

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Osobne nevidím problém ak je tam ,OO. Keby tam bola 0,10 áno. Neviem, či sa to tak dá, ak rok 2009 už má desatinné miesta a rok 2008 môže mať nič. Dva ELDP by byť nemali ....

    P.s. Ja to mám v inom programe tiež ,00 a nevrátili ......Kocúrkovo

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Práve mi priešiel oznam zo softovej firmy, že to opravili bez tých núl v rokoch , kde je príjem v SK. Takže zrejme SP tie OO prekáža

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    evina Pozri príspevok
    Práve mi priešiel oznam zo softovej firmy, že to opravili bez tých núl v rokoch , kde je príjem v SK. Takže zrejme SP tie OO prekáža
    Evka, a čo im nie?

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Paula Pozri príspevok
    Evka, a čo im nie?
    Na ich minimálnu obranu, že už aspoň predýchali tie žltočervené tlačivá a vedia to čítať aj z vytlačených

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    jholubok Pozri príspevok
    Nemá niekto skúsenosť s vystavovaním ELDP po aktualizácii programu? teraz mi vrátili ELDP, že sú zle - za staré roky mi vyhodilo sumy napr. 56860,00 a to má byť len od roku 2009.

    http://www.socpoist.sk/546/1362s?prm2=17157

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    jholubok Pozri príspevok
    Nemá niekto skúsenosť s vystavovaním ELDP po aktualizácii programu? teraz mi vrátili ELDP, že sú zle - za staré roky mi vyhodilo sumy napr. 56860,00 a to má byť len od roku 2009.
    MRP už má už opravenú verziu - koncom minulého týždňa vydali opravenú verziu - SP zmenila pravidlá, tak sa s tým programátori pobavili a opravili to. Hodnoty pri príprave ELDZ - načítaní údajov- ukazuje na 2 des. miesta, ale ELDZ vytlačí správne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.