Zavrieť

Porady

zmluva pri živnosti v reklame

Dobrý deň,

pracujem v reklamnej agentúre na živnosť a nemám so šéfom žiadnu zmluvu ani nič na papieri.keďže sa v tom ešt neviem veľmi orientovať, prosím o radu, počula som o nejakej zmluve o dielo alebo niečo podobné.vie mi niekto poradiť ako spísať niečo podobné?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Myslím za by si mohla robit na príkaznú zmluvu, pre tvojho sefa z toho neplynu ziadne odvody a ty si to potom zdaniš.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    O zmluve o dielo hovori § 536 http://www.porada.sk/t16766-obchodny...009-a.html#536.

    Co vlastne pre zakaznika vykonavas? Co je tvojou naplnou?

    adme je offline (nepripojený) adme

    adme
    Kedze ty si zivnosticka, mozte spisat zmluvu o dielo, ak tvoja pracovna napln pod to spada. Mozte tiez fungovat na zaklade objednavok - on tebe objednavku na kazdy vykon, ty jemu fakturu.

    gomanek je offline (nepripojený) gomanek

    gomanek
    Pokud děláš na živnostňák (rozumněj živnostenský list), tak nepotřebuješ žádnou další smlouvu.

    evinasa je offline (nepripojený) evinasa

    evinasa
    ahoj, pracujem tiež v reklame a mám Zmluvu o dielo, ku ktorej mi každý mesiac vystavia Dodatok o cene za dielo. Hlavne je len dohodnut si, co pre nich budes robit a kedy ti oni za to budu vyplacat odmenu.

    zmluva pri živnosti v reklame

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.