Zavrieť

Porady

Centové vyrovnanie

Ahojte poraďáci,
chcem sa Vás opýtať, urobila som prechod v omege do roku 2009. Študovala som papiere čo treba urobiť aby to správne zaokrúhlilo a urobilo centové vyrovnanie. Centové vyrovnanie z dôvodu z prechodu na eur mi 311,321, a 022 prerátalo samo teda sam program. Lenže keď som pozrela do roku 2009 tak na centovom vyrovnaní 311 som mala až 79 tisíc. Neviete mi poradiť v čom by som mohla mať chybu? Nechápem to prečo taký veľký rozdiel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Mne zas v Oberone v JU réžiu vydelilo 2x a rozdiel firiem SKK* a E som mala tiež veľký. No po stiahnutí novej verzie bolo po probléme. Našťastie pre mňa.

    mon je offline (nepripojený) mon

    mon
    Mne sa to stalo tiež, ja som našťastie nemala veľa účtovania v roku 2009, tak som to vyriešila tým, že som vymazala databázu roku 2009 a skúsila som urobiť prechod ešte raz a už sa to podarilo. Predtým keď som robila opätovné prechody do roku 2009, tak sa mi dokonca ten rozdiel ešte zvýšil. Teraz mi to už robí správne. ?? Tiež netuším prečo.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    Mon, to snáď nebude pravda, že budem musieť nahadzovať pre každú firmu rok 2008 znova.
    Zajtra skúsim zavolať do Krosu. A tiež som so skúsila ešte raz dať urobiť prechod a už to mám 2xtaké

    JanaS. je offline (nepripojený) JanaS.

    na rodičovskej dovolenke a popri robim účtovníctvo ...viac JanaS.
    Pani ja že som sama, ja asi tiež zavolám do krosu lebo sa mi to fakt nezdalo a tiež som robila 2xprechod a tiež sa mi samizda ešte zvýšilo. Neviem mala som z toho trosku nervy bo som myslela že je to moja chyba. A viem že som všetko dobre nahodila.Ďakujem Vám veľmi krásne

    Sabinka je offline (nepripojený) Sabinka

    Sabinka
    A poradili Ti? Lebo ja mám ten istý problém, dokonca mi vyrátalo niečo aj na účte 213 - ceniny, kde mám na konci roku 2008 nulový zostatok. Tak neviem, čo robiť - lebo zostatky k 31.12.2008 mi všetky súhlasia. Budem musieť asi aj ja volať, ak nám tu nik neporadí. najprv som myslela, že je to určite moja chyba a nebudem sa strápňovať, že to neviem.

    JanaS. je offline (nepripojený) JanaS.

    na rodičovskej dovolenke a popri robim účtovníctvo ...viac JanaS.
    Tak ja som bola na školení v Žiline na omegu. Povedali že to bola chyba vo verzii 12.10 už je spravená vyššia 12.11 a že tam to opravili tak je to už v poriadku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.