Zavrieť

Porady

MRP a súvaha

prosím Vás nie je tu nikto z okr. Martin, ktorý používa MRP? mam problím zo súvahou, vyhadzuje mi tam nezmysly. kontaktovala som uz aj priamo MRP ale nevedia mi tam nejak pomoct už som pdľa nich všetko skontrolovala...ak by bol niekto ochotny prosim ozvite sa dakujem
Usporiadat
ivka22 ivka22

ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

najhorsie je ze ked to prepisem tak je to v poriadku a akonahle to zavrem a otvorim znovu su tam tie iste hodnoty ja uz naozaj neviem co s tym
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Toto si skúšala tak, ako som radila?
Výstupy - Súvaha - Editovať - Časť 1 - Zostava - O.K. - Inšt. štruktúra - Aktuálna .
Alebo si znovu natiahni novy upgrade a potom reštartuj PC.
0 0
ivka22 ivka22

ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

ok dakujem skusim
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ivka22 Pozri príspevok
najhorsie je ze ked to prepisem tak je to v poriadku a akonahle to zavrem a otvorim znovu su tam tie iste hodnoty ja uz naozaj neviem co s tym
zakaždým keď si načítaš novú súvahu, tak sa Ti zobrazia staré hodnoty minulého obdobia, vždy keď ich prepíšeš, tak si vieš súvahu vytlačiť so správnymi hodnotami, alebo si súvahu ulož ako napr. html súbor, tuším pri súvahe ešte nie je možnosť pdf súboru. Ten keď otvoríš budeš mať stavy aké si prepísala.
0 0
ivka22 ivka22

ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

nooo vyzera ze to funguje
0 0
ivka22 ivka22

ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

lenkak Pozri príspevok
zakaždým keď si načítaš novú súvahu, tak sa Ti zobrazia staré hodnoty minulého obdobia, vždy keď ich prepíšeš, tak si vieš súvahu vytlačiť so správnymi hodnotami, alebo si súvahu ulož ako napr. html súbor, tuším pri súvahe ešte nie je možnosť pdf súboru. Ten keď otvoríš budeš mať stavy aké si prepísala.
to je v porisaku ale v dalsom roku mi to potom zas len prejde zo zlymi hodnotami...potrebovala by som aby to tam bolo nastalo ....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
teraz robíš súvahu za rok 2008, ak v súvahe nebudeš opravovať rok 2008, ale údaje z predch. roku t.j. 2007, tak v ďalšom roku t.j 2009 by si už mala mať hodnoty správne.
0 0
ivka22 ivka22

ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

ok nieo mi prechadza ale nieco nie zahadne ale tak este poskusam... uz to urcite vyzera lepsie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať