Zavrieť

Porady

Profi rodič

Viete mi niekto pomoct ako sa dostat na postavenie v rodine "profi otec"???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Otec bol v minulosti autoritou, pričom ťažisko výchovy zostávalo na matke. Dnes je situácia taká, že otec sa viac podieľa na domácich prácach.Mladí ľudia si vážia človeka, ktorý sa k nim správa ľudsky, ktorý nehrá úlohu rodiča, ale ukazuje svoju skutočnú tvár. V niektorých prípadoch otec zničí svoj vzťah k dieťaťu práve panovačnosťou.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ak mas na mysli profesionalne rodicovstvo, pozri aj tu: http://www.navrat.sk/navrat.htm a skontaktuj sa s nimi. Su znali, mili a ochotni.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    wildo Pozri príspevok
    Viete mi niekto pomoct ako sa dostat na postavenie v rodine "profi otec"???
    Tá otázka je nejasná...Tiež ma napadla adopcia,pestúnska starostlivosť...,ale tam by spomenul i manželku.Možno on o voze a my o koze.

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    neviem či to profi má znamenať-dokonalí? hm tak taký otec neexistuje otec môže byť akurát tak dobrý,chápavý,a trpezlivý pri výchove detí, a autorita nesmie chýbať no tá sa pestuje už od začiatku ešte keď sú deti malé,tú si lusknutím prsta nevybudujete...

    wildo je offline (nepripojený) wildo

    wildo
    ide o to ze berieme si s manželkou deti do pestunskej starostlivosti a ked je v profesionalnej rodine zamestnany aj muž tak je profi otec aby ste to pochopili

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.