Zavrieť

Porady

Havárie autobusov

Tá včerajšia tragédia otriasla celým Slovenskom a tak ma napadlo, dať sem tému bezpečnosti jazdy autobusom, lebo sa mi zdá , že v posledných rokoch je tých tragických havarií s fatálnymi následkami akosi viac. Čím to je? Čo treba zmeniť aby k takýmto tragédiam nedochádzalo?
Usporiadat
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


Úprimnú sústrasť pozostalým a česť pamiatke zosnulým
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

gypsynka Pozri príspevok
Ja chcem udrieť trochu na inú nôtu v súvislosti s touto nehodou. Nepáči sa mi, že sa hneď organizujú zbierky, zakladajú peňažné účty pre pozostalých. Nieže by som im to závidela, ale príde mi to nespravodlivé voči ostatným obetiam. Možno v ten deň sa stalo iks nehôd, zomreli pri nich nevinní ľudia a im nikto nič nedá iba preto, lebo to nebola hromadná nehoda a nebolo to medializované. Každý svoj bôľ prežíva individuálne, či je to hromadná nehoda alebo nie.
Presne toto som chcel napisat, ale nechel som zbytocne vrtat, aj tak som tu casto dzubany, ze otvaram nevhodne temy. Aj ten statny smutok mi prisiel taky cudny. Chapem vyhlasenie smutku, ak napr. zahynu slovenski vojaci, ako minule pri leteckom nestasti. No pri dopravnych nehodach je to take zvlastne. V podstate ludia, ktori zahynu napr. pri praci na stavbe dialnic, mostov, alebo aj inych stavieb pre stat by si to viac zasluzili. Vrcholom vsetkeho pre mna bolo vyhlasenie statneho smutku od 08:00 do 20:00. To ho uz nemohli vyhlasit na cely den? To akoze ti gambleri mali stat v sore pred hernou aby to o osmej vecer mohli nakopnut? Aby tie herne neprisli o zisk?
Naposledy upravil misomiso : 25.02.09 at 17:15
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať