Zavrieť

Porady

Vzruseny novacik

Dobry den, vsetci,

precital som si niekolko prispevkov na porada.sk a usudil som, ze nebude odveci sa prihlasit a precitat, pripadne okomentovat ich viac. Velmi sa mi zatial paci rozlozenie portalu a jednotlivych tem, nakolko som uz prebrazdil toho dost.

Ak sa Vam chce este kus pocitat, tak sa blizsie opisem.
Ja a moj sucasny kolega sme sa rozhodli zacat podnikat, ja mam za sebou uz 3 roky ekonomickej (nic k veci ma tam nenaucili) a on studuje jazyky. Obaja mame pomerne vysoke ambicie a medzinarodne skusenosti. Zacali sme sa pohravat s myslienkou zalozenia vlastnej firmy asi pred mesiacom a teraz sa aktivne vrtame v roznych casopisoch, strankach a citame nazory inych.

Stale vsak sa musim priznat, ze je tam ista davka respektu a nezodpovedanych otazok. Preto budem velmi rad, ak odpovede na ne najdem na tychto strankach.

Vsetkym prajem prijemny zvysok dna,

a budem rad, ak sa s niektorymi zblizim viac, pripadne este viac. Jeden nikdy nevie, kontaktov nikdy nie je dost.

Businessman
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Tak vítaj medzi nami. A dúfam, že tu nájdeš odpovede na svoje otázky.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..máš ty veru pravdu a bude z teba fajn závislák, ako z nás všetkých tu..vitaj ..a cíť sa ako doma..

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Tak vítaj medzi nami. A dúfam, že tu nájdeš odpovede na svoje otázky.
    ..dakujem, aj ja dufam, ze tu najdem vela uzitocnych informacii. kedy mi skonci to polhodinove obmedzenie? btw.

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    pepsikova Pozri príspevok
    ..máš ty veru pravdu a bude z teba fajn závislák, ako z nás všetkých tu..vitaj ..a cíť sa ako doma..
    ...dakujem velmi pekne za mile privitanie, ja sa tu uz citim ako doma velmi chytlavy portal. no velmi ma obtazuje to, ze neviem robit vsetko ako full member. mam nieco spravit, aby to pominulo? )

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    businessman Pozri príspevok
    ...dakujem velmi pekne za mile privitanie, ja sa tu uz citim ako doma velmi chytlavy portal. no velmi ma obtazuje to, ze neviem robit vsetko ako full member. mam nieco spravit, aby to pominulo? )
    Sú to opatrenia kvôli spammerom a podobným živlom, ktorí zneužívali portál na zahltenie s nezmyslami.
    Na full používanie je potrebný určitý počet príspevkov, a presne neviem aká doba členstva (pár dni).
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 24.02.09 at 10:44

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    A z názvu tej témy usudzujem, že kontakty určite nadviažeš - no nebude to so 17-tkami.... tých je tu totiž najviac .

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    Melnick Pozri príspevok
    A z názvu tej témy usudzujem, že kontakty určite nadviažeš - no nebude to so 17-tkami.... tých je tu totiž najviac .
    ..hm, temu som volil preto taku, aby nebola tuctova a nezapadla prachom dnes sokujes, zajtra uspejes.

    kontakty so 17-tkami ma nejak nezaujimaju, ja som sa skor pytal, co tento portal "da" a co "vezme" )

    no ked uz sa bavime o veku, tak prezrad aka je demograficka struktura navstevnikov/navstevnicok?

    pekny zvysok dna prajem ;-)

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    businessman Pozri príspevok
    ..hm, temu som volil preto taku, aby nebola tuctova a nezapadla prachom súhlasím dnes sokujes, zajtra uspejes.

    kontakty so 17-tkami ma nejak nezaujimaju, ja som sa skor pytal, co tento portal "da" a co "vezme" ) Dá veľa a nechce za to nič, alebo neskôr sa tiež zaradiť medzi "radiacich"

    no ked uz sa bavime o veku, tak prezrad aka je demograficka struktura navstevnikov/navstevnicok? Však Ti hovorím, že nestarnúce sedemnástky. Ale máme tu aj nestarnúcich fešákov.
    pekny zvysok dna prajem ;-)Aj Tebe pekný deň a spokojnosť, že si náš našiel.
    ................................

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    Melnick Pozri príspevok
    ................................
    ..hou hou hou, tak ja by som radil ostosedem, no stale mi to dovoli len jeden prispevok za 30minut, co je dost odveci.

    ..no a co sa tyka tych nestarnucich pohlavi, tak to som vedel vzdy, ze zeny maju vecne 17 tak ma doma ucili.

    ..mal by som si dat foto do profilu, mne starnutie jednoznacne pristane. nechcite vidiet moj obciansky. postarky na poste sa rehocu a na hraniciach som mal este pred sengenom problemy prejst

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    tak od dnes som oficialnym clenom a moje obmedzenia boli zdrusene po 6tich prispevkoch. prijimam gratulacie v audiencnej sieni...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Gratulujem....a keby sa ti chcelo debatovať častejšie...tak máme tu na to aj pokec nazvaný šuťák...ale neviem či tam v tomto období niekoho na kecanie nájdeš.

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    DanielaSĽ Pozri príspevok
    Gratulujem....a keby sa ti chcelo debatovať častejšie...tak máme tu na to aj pokec nazvaný šuťák...ale neviem či tam v tomto období niekoho na kecanie nájdeš.
    dakujem krasne ) uz sa tu zacinam udomacnovat, i ked nie do kazdej temy sa je lahke zapojit. no radim sa pravidlom, comu nerozumiem, aspon sa priucim ) ten "šuťák" je co? a co si myslela tym, ze tam nenajdem nikoho teraz? inak pekny zvysok nedele prajem Danielka ;-)

    papa,peto

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Zaujímavý názov témy,(priestor pre predstavivosť) vtipné odpovede , inšpiruj sa novými vedomosťami a priateľmi.....Uvidíme, či budeš stále vzrušený nováčik....ahoj...

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    alla66 Pozri príspevok
    Zaujímavý názov témy,(priestor pre predstavivosť) vtipné odpovede , inšpiruj sa novými vedomosťami a priateľmi.....Uvidíme, či budeš stále vzrušený nováčik....ahoj...
    mam rad ludi s predstavivostou, ta je totiz zaklad pre kreativitu a kreativita nas posuva vzdy o kusok dopredu nemyslis? btw. co si si predstavila pri precitani temy ty? ci neslusne slova a eroticky podton sa sem nehodi (prip. je zakazany?)

    dufam, ze budem mat tu cest si s tebou popisat este niekedy. aj online

    pa,peto

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nedráždi....preposielam, študuj, aby si sa nenudil...... http://www.porada.sk/t2886-p32-etiketa-porady.html.....

    businessman je offline (nepripojený) businessman

    businessman
    alla66 Pozri príspevok
    Nedráždi....preposielam, študuj, aby si sa nenudil...... http://www.porada.sk/t2886-p32-etiketa-porady.html.....
    dakujem, no cakal som, ze odpoved bude zaujimavejsia

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    businessman Pozri príspevok
    dakujem krasne ) uz sa tu zacinam udomacnovat, i ked nie do kazdej temy sa je lahke zapojit. no radim sa pravidlom, comu nerozumiem, aspon sa priucim ) ten "šuťák" je co? a co si myslela tym, ze tam nenajdem nikoho teraz? inak pekny zvysok nedele prajem Danielka ;-)

    papa,peto

    Keď sa pozrieš do oddychových tém...tak tam objavíš aj Šuťák. A je to taký poraďácky pokec. Boli časy , keď to tam fičalo tak, že sa nestíhalo ani čítať a bolo tam veselo , že sme mali až monitor oprskaný. Tam bol zákaz pracovných otázok a debát. No a teraz už aj tí skalní...čo aspoň nakukli a pozdravili - tam nie sú, lebo každý má toho veľa okolo daňových priznaní a kecať...na to teraz nie je čas.

    Ale - snáď sa tie zašlé časy niekedy ešte vrátia.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.