Zavrieť

Porady

Som tu nová

asi tak 2 týždne. Opatrne sa preklikávam a našla som aj toto miesto. Srdečne zdravím všetkých ochotných poraďákov, ktorí si nenechajú dobrú radu iba pre seba. Mojou srdcovou záležitosťou je školstvo, varenie-pečenie, práca s pedigom. Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    KATA50 Pozri príspevok
    asi tak 2 týždne. Opatrne sa preklikávam a našla som aj toto miesto. Srdečne zdravím všetkých ochotných poraďákov, ktorí si nenechajú dobrú radu iba pre seba. Mojou srdcovou záležitosťou je školstvo, varenie-pečenie, práca s pedigom. Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým .
    Ahojky, tak ťa tu pekne vítam (e) a nech ti tu je s nami dobre...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    KATA50 Pozri príspevok
    asi tak 2 týždne. Opatrne sa preklikávam a našla som aj toto miesto. Srdečne zdravím všetkých ochotných poraďákov, ktorí si nenechajú dobrú radu iba pre seba. Mojou srdcovou záležitosťou je školstvo, varenie-pečenie, práca s pedigom. Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým .
    Len prečo si si dala také meno, že KATA? To je také škaredé, mala si si dať radšej katka alebo katuška, alebo katarínka

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..vitaj a cíť sa ako doma...to už bude jedno, ako sa voláš, keď tu budeš 5x denne a aj v noci..

    KATA50 je offline (nepripojený) KATA50

    celoživotný pedagóg KATA50
    Ďakujem za privítanie. Ako pekne ste ma nazvali. Kata je len skratka Kataríny. No čo už narobím. Prajem pekný deň všetkým.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Pripájam sa aj ja k uvítaniu : Vítaj medzi nami a želám Ti, aby si našiel (a) veľa dobrých rád na svoje dotazy.
    Preto som vyššieuvedené zvýraznila , lebo nick máš síce ženské meno KATA, ale citovaná veta z Tvojho predstavovania ma trochu zarazila
    Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým .

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    mishelinka Pozri príspevok
    ahojte,aj ja som tu nova,a som rada ze tu mozem najst pomoc vo vasich odpovediach
    Michelinka moja na Teba by sme skoro zabudli, tak prepáč a tiež vítaj na najlepšej stránke, kde Ti poradia, pomôžu, ukludnia a aj rozosmejú. Len pozor!!!zo mňa je už závisláčka.

    KATA50 je offline (nepripojený) KATA50

    celoživotný pedagóg KATA50
    Chybička se vloudila.....Má tam byť "Rada". Ale ďalej píšem, že som Katarína - všakže

    mishelinka je offline (nepripojený) mishelinka

    mishelinka
    dakujem za privitanie,ved uz som sa zlakla ze si ma nik nevsimne
    no ved ja tu chodim len par dni,zcoho vyplyva ze sa nejak neviem dostat ku archivu a potrebovala by som tam nieco najst.a zda sa i ze ma to nejako chyta aj po veceroch

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    KATA50 Pozri príspevok
    Chybička se vloudila.....Má tam byť "Rada". Ale ďalej píšem, že som Katarína - všakže
    Fajn a tak k MDŽ prijmi hoci od babičky prianie veľa šťastia v živote.

    KATA50 je offline (nepripojený) KATA50

    celoživotný pedagóg KATA50
    Ďakujem, ďakujeeeeeeeeem, to poteší. Podobne aj tebe, veľa pekných, pohodových dní želám.

    dari59 je offline (nepripojený) dari59

    dari59
    Ahojte, aj som tu nová až teraz som natrafila na túto stránku , som veselá a hravá no nie som už najmladšia, ale necítim sa ani stará. Bývam na dedine , mám rada ľudí , moje záluby sú čítanie, moja krásna záhradka, varenie, ale v prvom rade sa najradšej starám o moju rodinu. Som nedobrovolne, dobrovolne nezamestnaná. Bývali sme v Bratislave ale už 5 rokov bývame na dedine, kde je oveľa lepšie. Porada sa mi veľmi páči a ani neviem, že ako som sa sem dostala, ale dôležité je že som tu

    ekonella je offline (nepripojený) ekonella

    ekonella
    Vitaj medzi nami! Mám podobné záľuby /+ práca účtovníčky/. Tiež sme sa na "staré kolená" presťahovali na dedinku a už by som sa do mesta nechcela vrátiť, aj keď každý deň dochádzam
    do kancelárie. Máme tam super relax po práci.
    Naposledy upravil ekonella : 16.03.09 at 16:26

    gomanek je offline (nepripojený) gomanek

    gomanek
    Taktéž Vítám nově příchozí členy a současně se přidávám taktéž s hellou pro mně :-) Taktéž jsem tu nový a jsem jeden z vašich sousedů, tak snad to nebude vadit a budeme si i tak rozumět :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.