Zavrieť

Porady

Prihovor k 50-tke pre mamu

chcela by som sa opytat ci niekto nema daky strucny prihovor pre maminu k 50tke dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    stanka613 Pozri príspevok
    ja by som potrebovala jednoduchy prihovor pre maminu nie vela vinsov a tak viacej osobny aby bol
    Stanka popraj len jedno...aby sa to, že už má 50..prejavilo až hodne hodne neskoro....

    A inak ... ....nie je čo oslavovať. Nikdy som tomu neverila, keď niekto hovoril..veď počkaj po 50-ke....A je to bohužiaľ tak...že rozum má 17-násť..ale telo vie...koľko rôčkov odslúžilo.....

    stanka613 je offline (nepripojený) stanka613

    stanka613
    ja by som potrebovala jednoduchy prihovor pre maminu nie vela vinsov a tak viacej osobny aby bol

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    stanka613 Pozri príspevok
    ja by som potrebovala jednoduchy prihovor pre maminu nie vela vinsov a tak viacej osobny aby bol
    Stanka, v tých predošlých linkov bolo zopár tipov.Ak Ti nepasujú, treba si z nich vybrať a prispôsobiť tomu , čo potrebuješ.
    Tvoju maminu nepoznáme,nevieme čo sa jej páči, čo má rada...
    Ak chceš niečo osobné,tak si sprav príhovor,kde napíšeš, čo máš na srdci,lebo ty ju poznáš najlepšie...Ak budeš hovoriť z duše,nič tým nepokazíš.
    veľa šťastia

    OKAA je offline (nepripojený) OKAA

    žena OKAA
    Presne tak,ako píše arizona-z duše,zo srdiečka
    Ja osobne, by som len tak v krátkosti.......

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    stanka613 Pozri príspevok
    chcela by som sa opytat ci niekto nema daky strucny prihovor pre maminu k 50tke dakujem

    Neviem, ako sa mám mamine prihovoriť a ešte aj to neviem chcem povedať stručne

    OKAA je offline (nepripojený) OKAA

    žena OKAA
    A čo takto jednoducho?
    Mami-je mi velkým potešením zaželat ti k tvojej ,,50-tke,,.
    Vela zdravia,štastia vela,všetko, čo si tvoje srdce želá.
    Vela lásky,spokojnosti v celej dalšej budúcnosti.
    Nech sú štastné tvoje kroky,ži nám ešte dlhé roky.
    Hádam je ti celkom jasné,že ti želám všetko krásne.
    A ešte podakovat chcem ti-vdaka ti,mami,že si tu a že si moja......



    Neviem,či pomôžem-kedže som to sama zložila z rôznych gratulácií
    som trochu zaskočená tvojou prosbou o radu lebo určite si už dospelá, takže takáto samozrejmá vec,ako gratulácia svojej matke má vychádzať naozaj len z Tvojho vnútra,teda srdiečka,a žiadať o radu nezainteresovaných osôb/aj keď sme ako poraďácka rodina/s tým sa musíš popasovať sama.Naše verše a iné príspevky by boli neosobné a povrchné. Takže,čo Ti srdce povie,to nech ústa vyslovia

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Paula Pozri príspevok
    Neviem, ako sa mám mamine prihovoriť a ešte aj to neviem chcem povedať stručne
    Čo by som za to dala, keby mama ešte bola, nebolo by treba ani slov, ani veľkých kytíc....
    Zadávateľke témy odporúčam povedať to, čo cíti, kým ešte na to je čas. Ak kladieš kvety na kopček hliny, vtedy už sa nič povedať nedá...

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    ondrejvla Pozri príspevok
    Čo by som za to dala, keby mama ešte bola, nebolo by treba ani slov, ani veľkých kytíc....
    Zadávateľke témy odporúčam povedať to, čo cíti, kým ešte na to je čas. Ak kladieš kvety na kopček hliny, vtedy už sa nič povedať nedá...
    A ešte by som chcela dodať, že až teraz si uvedomujem, čo všetko s nami prežila a ako trpela, keď sme boli chorí, ked sme robili skúšky a pod.
    Nezabudnem na jej vetu: To všetko pochopíš, až keď budeš mať svoju rodinu, deti, vnúčatá a veru mala pravdu.

    Podľa mňa jej jednoducho povedz, že ju ľúbiš a budeš si to pamätať, že to bolo na jej 50-tke. Ja rozmýšľam, či som jej to vôbec niekedy povedala i ked to určite vedela.
    Naposledy upravil ALDA : 15.03.09 at 15:41

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.